Jak se dělá svatba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Knihu Jak se dělá svatba, jsem napsala s velkou láskou ke svatbám a všemu, co s tímto krásným obřadem souvisí. Za 14 let praxe svatební koordinátorky jsem nasbírala mnoho různých podnětů od svých klientů. Každá svatba byla a bude vždy unikátní a jedinečná. Atmosféru svatebního dne vytváříte spolu se svými rodinami, příbuznými a přáteli hlavně vy, snoubenci. A já se vám k tomu pokusila sepsat a předložit všechny své zkušenosti, vědomosti, nápady a nejdůležitější pokyny, které byste při přípravě svatby měli vědět. Patricia Janečková...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313977/big_jak-se-dela-svatba-8Vj-313977.jpg 4.25
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Jak se dělá svatba

madem
30. srpna

Hodně mi pomohla před svatbou, co je potřeba, co musím, co je zbytečné. Hezky seřazené, vypracované. Napsala jsem si je jako seznam a jela podle toho po svém.
V příloze je několik hotových svateb s rozpočtem a přesným jídelníčkem a programem jako možný vzor.

Laďka1998
01.04.2020

Kniha je pěkně zpracovaná, přehledná, najdete zde spoustu užitečných tipů na co nezapomenout v průběhu celých příprav svatby. Zaujala mě i část, kde autorka předkládá pro příklad různé svatební rozpočty, trochu mě tu ale zklamalo, že jsou použity pouze vcelku velké a i drahé svatby. Pro člověka plánujícího menší rodinnou svatbu tu toho zkrátka není moc co vyčíst. Jistě, ten kdo plánuje svatbu menší má zároveň i o trochu méně plánování, ovšem i takový člověk by někdy potřeboval radu. Obecně ale najdete v textu vše, co potřebujete a dá vám jistotu, že na nic nezapomenete v průběhu celého plánování svatby.


Eorin
08.08.2017

Perfektně zpracovaný průvodce a rádce svatbou. Jsou tam nejen samotné tipy a triky na přípravu svatby, ale spoustu rad a připomínek, co je třeba zajistit ještě předtím, na co se zaměřit, co ještě zjistit, pro co se rozhodnout. V knize najdete i zajímavosti ještě k samotným zásnubám, nebo dokonce později jednotlivá výročí svatby.
Je to opravdu dobře a do detailu propracované a rozhodně doporučuji si tuto knihu pročíst mnohem dříve, než měsíc před svatbou.