Jak se dělá svatba

Knihu Jak se dělá svatba, jsem napsala s velkou láskou ke svatbám a všemu, co s tímto krásným obřadem souvisí. Za 14 let praxe svatební koordinátorky jsem nasbírala mnoho různých podnětů od svých klientů. Každá svatba byla a bude vždy unikátní a jedinečná. Atmosféru svatebního dne vytváříte spolu se svými rodinami, příbuznými a přáteli hlavně vy, snoubenci. A já se vám k tomu pokusila sepsat a předložit všechny své zkušenosti, vědomosti, nápady a nejdůležitější pokyny, které byste při přípravě svatby měli vědět. Patricia Janečková...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313977/big_jak-se-dela-svatba-8Vj-313977.jpg 4.25

Kniha Jak se dělá svatba

madem

Hodně mi pomohla před svatbou, co je potřeba, co musím, co je zbytečné. Hezky seřazené, vypracované. Napsala jsem si je jako seznam a jela podle toho po svém.
V příloze je několik hotových svateb s rozpočtem a přesným jídelníčkem a programem jako možný vzor.

Laďka1998
01.04.2020

Kniha je pěkně zpracovaná, přehledná, najdete zde spoustu užitečných tipů na co nezapomenout v průběhu celých příprav svatby. Zaujala mě i část, kde autorka předkládá pro příklad různé svatební rozpočty, trochu mě tu ale zklamalo, že jsou použity pouze vcelku velké a i drahé svatby. Pro člověka plánujícího menší rodinnou svatbu tu toho zkrátka není moc co vyčíst. Jistě, ten kdo plánuje svatbu menší má zároveň i o trochu méně plánování, ovšem i takový člověk by někdy potřeboval radu. Obecně ale najdete v textu vše, co potřebujete a dá vám jistotu, že na nic nezapomenete v průběhu celého plánování svatby.

Eorin
08.08.2017

Perfektně zpracovaný průvodce a rádce svatbou. Jsou tam nejen samotné tipy a triky na přípravu svatby, ale spoustu rad a připomínek, co je třeba zajistit ještě předtím, na co se zaměřit, co ještě zjistit, pro co se rozhodnout. V knize najdete i zajímavosti ještě k samotným zásnubám, nebo dokonce později jednotlivá výročí svatby.
Je to opravdu dobře a do detailu propracované a rozhodně doporučuji si tuto knihu pročíst mnohem dříve, než měsíc před svatbou.