Jak sbalit ženu 2.0

Jak sbalit ženu 2.0 https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61417/jak-sbalit-zenu-2-0.jpg 3 97 19

praktická příručka technologie lovu Ne každý má to štěstí, že se za ním ženy otáčejí. Někteří z nás mají dokonce pocit, že neuspějí nikdy, jiní tápou a opakují chyby těch, kteří neuspěli před nimi. Nové, aktualizované a obohacené vydání bestselleru, kterého se prodalo přes 20 tisíc výtisků a byl přeložen do polštiny a slovenštiny, pomáhá mužům odstranit překážky na cestě předvztahové komunikace a dostat se ženám na kobylku. Co v knize zůstalo: vtip, razance a radost. Co je nového: nové poznatky, nový koncept bazální a získané přitažlivosti, cvičebnice "mužství", jak sbalit ex-přítelkyni, jak využít internet a sítě, nové scénáře pro kontaktáž, čtenářské příběhy, časté mýty, FAQ a mnoho dalšího. Více než 140 vydatných stran navíc proti prvnímu vydání.... celý text

Koty7
Koty7
14.03.2024 4 z 5

Docela zajímavá příručka pro chlapy, kteří takzvaně neví, jak na to. Sám jsem pár rad použil, ale není to návod. Nedá se to brát doslova...

eleonora0863
eleonora0863
19.09.2023 3 z 5

Ta knížka má 69 %? Náhoda? Nemyslím si!

Romalu
Romalu
11.07.2022 2 z 5

Pánové - reálně - vážně vám to takto funguje? ;) pokud ano, změním své hodnocení. Snad autor ví, o čem mluví a může si dovolit radit ;)

VikyKleinik
VikyKleinik
19.09.2021 1 z 5

Jako audioknihu poslouchal ji během práce. Nikdy jsem si žádný takový obsah neprocházel a obecně jsem byl zvědavý, s čím autor přijde. Obával jsem se zcestných pouček k úspěchu ne nepodobným motivačním řečníků, ale nakonec to tak hrozné nebylo.

Jistým mužům to asi pomůže zvýšit šance. Některé poučky jsou univerzálně platné. Mnohdy je to však zcestné a praxe by rychle poskytla reality check. Onu "hravou drzost" si nemůže dovolit každý a ne všem ženám bude sympatická. Kdybych byl inteligentní slečnou čtoucí si Kouzelný Vrch a nějaký normie, co v životě přečetl jen tweety a Beránka, na mě začal oprskle dotírat, tak bych mu měl sto chutí říct: "Poslouchej, pako. Ocenila bych, kdybys byl alespoň tak uvědomělý, abys uznal, že vše, co mi řekneš, bude víceméně bezpředmětné a tak není důvodu, abys mě rušil od Thomase Manna. Nemáme si co říct. ?Možná si jdi sednou do jiného kupéčka."
Bylo by fajn zachovat nějakou etiketu, být trochu uvědomělý, nedotírat za každou cenu na každou a nepachtit se tak za sexem.
Občas je milé jen prohodit pár slov. Kdyby se mě onen ňouma pouze zeptal: "Promiň, že tě ruším, ale vidím, že čteš Kouzelný Vrch. Já čtenář nejsem, ale chci to napravit a na tuhle knihu jsem kdysi slyšel chválu. Bohužel už nevím jak zněla. Byla bys ochotná sdělit mi své stávající dojmy? Třeba ve mě zažehnou jiskru, která zapříčiní, že zítra už budu do knihy taky ponořen." tak bych mu to ochotně, snad i rád sdělil. Kdyby mi pak jenom poděkoval a nechal mě dále číst, byla by celá kratičká malá událost poměrně příjemná.

Kalkul, který nabízí tato kniha, je poměrně odpudivý. Na druhou stranu je fakt, že většina žen není sečtělá, inteligentní a toliko rázná v odmítání a autor věru pracuje spíš s tupkami (soudě dle předpokládaných reakcí), kterym onen přístup třeba nebude tak proti srsti. Těchto tupek je přirozeně většina a já sám nevím, co bych od nich měl jiného chtít, než ten sex. Sám bych rád řekl: "Chci tě jen poznat. Něčím mě prostě zajímáš." jenže u většiny příslušnic něžného pohlaví bych si musel vymýšlet, kdyby po mě chtěly, abych to konkretizoval. Nejsem misogyn - muži na tom přirozeně nejsou o moc lépe. Jedná se o problém obecně lidský. Každý chce být doceněn, každý se chce vyšvihnout nad druhé, ale takřka nikdo nepečuje o svůj vnitřní svět, nízkost je jejich železnou koulí u nohy a průměrnost je tak magnetická.

Raději bych, kdyby množství orientovalo svůj zájem k rozsahu vlastního vnitřního světa, spíše než k nabalování. Žijeme v nejvíce propojené době, ale lidé jsou statisticky osamělejší. Mnohdy říkají, že neví kde se seznámit nebo jak. Soudím, že ta bariéra, pokud není iluzorní, leží v něčem jiném. Hádám, že iluzorní není, když vidím jaký kvanta incelů jsou ochotný platit takovým špínám přes OnlyFans jen za trochu vstřícné konverzace a uspokojení.

Otázkou pak také je, jakou mezigenerační platnost bude tato kniha mít: mileniálka může být vůči Beránkově přístupu vstřícnější než zoomerka.

Závěrem bych se ještě vyjádřil k té Beránkově předkládané technice kmitočetu (zvyšovat zájem samičky tím, že muže bude střídat projevy zájmu s projevy nezájmu, aby se jí udržel na mysli a vzbudil o sebe zájem).

Mně kniha nic moc hodnotného nedala (snad krom námětů k zamyšlení). Beránkův humor je mi pak taky protivný. Kolikrát jsem si řekl, že je autor debílek.

Atanone
Atanone
25.04.2021

Zrovna dnes se mě kamarádka zeptala, sice v jiné souvislosti, jestli nejsem paranoidní. Po pár stránkách tohoto dílka jsem usoudila, že zdaleka nejsem DOST paranoidní.
Nu což, dnes se příručky píšou opravdu na kde co...a dokonce se i vydávají. Pokud si autor pochvalnou anotaci nenapsal sám, jde to s námi co se týče mezilidských vztahů asi pěkně do kopru.

Marxt5
Marxt5
27.12.2020 5 z 5

Velmi zábavná kniha! Vždycky se u ní pobavím!

barbora5337
barbora5337
04.04.2020 2 z 5

Tuto knihu jsem objevila v knihovně mého přítele. Ze zvědavosti jsem do ní nakoukla a musím říci, že jsem se již dlouho tak nepobavila. Jako žena nemohu hodnotit, zda návody uvedené v knize jsou reálné, nicméně opravdu jsem se zasmála. Technika, jak jí dát první polibek cestou přes náušnici, nebo popis dívčího pohledu, když svádí muže - mhouří oči, jako když zaostřuje, mi utkvělo v hlavě a často to zkouším aplikovat doma. Nicméně dočkám se pouze otázky: ,,Co je?" :-D odpověď : ,, Svádím tě " :-) …. A jestli to funguje? Bůh ví... Musím se zeptat přítele, na jakou techniku balil on mě... :-D

Jeronym
Jeronym
10.03.2019 4 z 5

Jako momentálně svobodný a ještě k tomu zvědavý člověk, jsem se přeci jen rozhodl knihu přečíst. Sám autor radí, že z muže nemá být cítit zoufalství a kniha dostane takový název a o obálce se ani zmiňovat nebudu. Začtěte se pak třeba v MHD...
Přesto překvapila. Není jen o tom, co při sbližování s opačným pohlavím dělat, říkat (a to i někdy vysvětleno skoro až vědecky s diagramy), ale je to celkem i psychologické dílo a to já můžu. Obsahuje i kapitolu pro ženy, což krásně podtrhuje, že kniha není určena jen pro nadržené mužské bestie. Účel knihy je tedy velice různorodý.
Nemohu se ale zbavit dojmu, že to celé jde proti přirozenosti. Já zůstanu já.
Některé myšlenky si přesto vezmu k srdci. Například, že muž by měl překonávat strach. A že když se člověk podívá na oslovení cizí ženy jako na situaci, kdy v nejhorším případě pobaví trapností sám sebe, je to vlastně docela sranda... I při čtení jsem se nejednou upřímně zasmál.

dale92
dale92
23.01.2019 5 z 5

Nečakal som od tejto knihy veľa, vlastne takmer nič. Pomyslel som si - ďalší kvázi expert, ktorý zbalil pár žien a myslí si, že im dokonale rozumie a vie ako na ne, takých na internete je plno. No už po pár stránkach som zistil svoj veľký omyl. Sám autor už na začiatku ubezpečuje, že neponúka zaručený recept, ako zbaliť akúkoľvek ženu, to ani nie je možné, no ponúka recept, ako byť pre ženy príťažlivejší, ako na ne zapôsobiť a potom už je veľká šanca, že to raz zapôsobí na tú správnu osobu a o to predsa ide. Nie je to žiadna príručka pre tých, čo chcú dosiahnuť rekord v počte žien, ktoré dostali do postele, aj keď je možné, že aj takí si v nej niečo nájdu. No neponúka len frázy a taktiky balenia, ale je zameraná aj na zdvihnutie sebavedomia mužov, ktorí ho nemajú príliš vysoké. Tá psychologická rovina je tu úžasná a verím, že mnohým mužom môže rapídne pomôcť zmeniť ich život k lepšiemu, ak sa budú držať spomínaných rád. Väčšina je celkom logická, no mnoho ma aj privádzalo do úžasu, že ako to funguje. Prišiel som na to, že som celý život robil presný opak toho, čo bolo treba, čo mnohé vysvetľuje... Záleží od povahy muža, čo z knihy môže reálne použiť, na mnoho z spomínaných situácií je potrebná obrovská dávka odvahy, drzosti, verbálnej zdatnosti a možno aj hereckého talentu, no ponúka toľko skvelých rád, že dokáže pomôcť každému mužovi, čo po takejto knihe siahne. Navyše je písaná skvelou odľahčenou formou, bolo v nej množstvo vtipných momentov. Proste ma dostala tak, ako dávno žiadna iná kniha, aj keď hodnotiť by som ju mal asi až keď naozaj zmení môj život, ale verím tomu, že to tak o pár mesiacov bude.

Petaxis
Petaxis
25.08.2018 odpad!

Tahle kniha je prostě naprosto šílenej hnůj. Za A, tohle snad může fungovat jen na ženy bez mozku. A za B, jestli má někdo pocit, že aby sbalil ženu, tak na ni musí používat nějaký psychologický hry, tak je to v první řadě ubožák a v druhý řadě je mi fakt líto tý holky, protože to z ní dělá v podstatě hloupou husičku, která se sebou nechá manipulovat. Já nevím, opravdu vám rady zde popsané připadají jako dobrý způsob, jak by měla vzniknout láska? Na mě kdyby někdo ty tipy zkoušel (a myslím opravdu téměř všechny, protože při jejich čtení jsem fakt nevěděla, jestli se smát nebo brečet, jen při představě toho, jak by ta situace probíhala irl to byl cringe jak sviňa), tak se beze slova otočím a rychle utíkám někam pryč od toho debila, co na mě mluví. Ten proces seznamování je tady navíc popsanej jako nějaký nakupování v sámošce, jako vybírání z neživýho zboží a zahazování defektních kusů. Při čtení se mi dělalo upřímně trošku špatně. V životě bych nemoha být s někým, kdo ty rady tam míněný bere vážně. Popularita téhle knihy mě dost překvapuje. Dneska stačí opravdu vyblít na papír něco tak hroznýho a můžete z toho žít dalších deset let :D Neuvěřitelné :D

NightShade
NightShade
21.04.2018 5 z 5

Věděla jsem, že potřebuji zapracovat na svých osobních kvalitách a tak jsem neváhala a koupila si tuhle knihu. No řeknu to asi takhle, jsem docela nesmělá holka, ale po přečtení teprve 56 stránkách jsem dostala odvahu jít do baru, kam chodí jeden kluk, který se mi líbí. Elegantně jsem vešla hodila na něj můj natrénovaný jemně roštácký pohled a ejhle! Jen co dosedám ke stolu už seděl vedle mě a s podáním ruky se mi představoval a dali jsme se do řeči. Tahle kniha funguje i obráceně.

witiko
witiko
19.12.2017 5 z 5

Četl jsem ještě v prvním vydání a za sebe můžu říct, že mi tato kniha dopomohla k báječné ženě, která se brzy stala i mojí manželkou. Už jen tím, že mi dodala odvahu dát se nezávazně do řeči s úplně cizí ženou, která si ke mně v jídelně náhodu přisedla, protože jinde nebylo místo... A o tom to je – tato kniha vás naučí chytat příležitost (náhodu, štěstí..?) za pačesy a nenechat ji unikat zbytečným studem, nejistotou nebo leností.

bakjo95
bakjo95
07.06.2016 5 z 5

Fakt super! Rady k nezaplacení, které bych se jindy nedozvěděl, nebo dozvěděl, ale až po pár nechtěných nezdarech. Už jen 5* zaslouží, že je to jediná kvalitní příručka na toto téma. Pravda je, že tu jsou výhradně rady pro mladší věkovou kategorii, ale já důchodce nejsem, takže sem s nimi! Doporučuji - 100%

Misule99
Misule99
12.01.2016

Rozhodně jsem se zasmála :) Autor má správný náhled na věc a určitě by se mu nějaké ženy kontaktovat podařilo :)

elutep
elutep
05.11.2015

Řekla jsem si, že sáhnu pro jednou po nějaké oddechovce a tuto sem si vybrala hlavně ze zvědavosti. Autor má ve spoustě věci pravdu a správný nadhled. Musím říct, že modelové situace byly zábavné a určitě by imponovaly velké části žen (i těm, co by nakonec k předání kontaktu nesvolily). Sama bych s tím asi měla problém, zvlášť třeba při kontaktáži na ulici, ale i tak jsem přesvědčená, že je tam spousta dobrých rad.

LordSnape
LordSnape
24.01.2015 3 z 5

Přečteno během dovolené v roce 2013 a docela jsem se místy ve vlaku pěkně pobavil a zasmál. :-)

Jonny
Jonny
28.01.2013 5 z 5

Sborník myšlenek a návodů s trochou té psychologie. Knížku nelze brát jako doslovný návod ale považuji ji za podnětné čtení.

Jack Bauer
Jack Bauer
29.10.2011 1 z 5

Kniha pro -náctileté a nezkušené, plno modelových rad, které se můžou ve skutečnosti vyvíjet úplně jinak než zde autor popisuje. Možná kdyby mě bylo -náct tak hodnotím plným počtem bodů. Zde to autor vystihl přesně: K čemu nějaká knížka! Příroda nás naučila vysílat a rozpoznávat potřebné signály, stačí jim naslouchat.

Senza Jenka
Senza Jenka
17.08.2011 5 z 5

Návody pro mne nepoužitelné, ale vtipné čtení rozhodně, navíc po neméně vtipné besedě s autorem. Mnou zakoupený výtisk následně darován potřebnému :o)