Jak s dětmi mluvit o sexu, manželství a rodičovství

Jak s dětmi mluvit o sexu, manželství a rodičovství https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144517/bmid_jak-s-detmi-mluvit-o-sexu-manzelstv-tyN-144517.jpg 4 2 1

Kniha zkušeného psychologa a terapeuta je výjimečnou pomocí rodičům při jednom z jejich nejnáročnějších úkolů – mluvit s dětmi o sexu. Publikace je plná příkladů ze života i modelových dialogů a nabízí rady a praktickou pomoc pro rozhovory s dětmi od nejútlejšího dětství po ranou dospělost. Ukazuje, jak je možné s dětmi sdílet svou víru a hodnoty a pomoci jim tak získat zdravý křesťanský pohled na sexualitu jako nádherný Boží dar.... celý text

Cinik
28.12.2016 4 z 5

Rozhodně je to cenná pomůcka pro všechny rodiče, co mají děti v patřičném věku a nechtějí nechat tuto část výchovy na škole, která se k tomu v tom lepším případě vůbec nemá a nehodí, zatímco v tom horším to přenechá externistovi z líhně pana Uzla, což je už spíše dokonalá sabotáž jakékoliv výchovy v tomto směru.

rodiče děti manželství vývoj a výchova dětí rodičovství křesťanská výchova sexuální výchova

Ilona Burdová
česká, 1970
2011  70%Jak s dětmi mluvit o sexu, manželství a rodičovství
2017  40%Chvála ženy statečné aneb co nám feministky neřekly
2006  100%Křesťanská psychoterapie
2009  0%Křesťan a normalita, křesťan a duševní nemoc

Kniha Jak s dětmi mluvit o sexu, manželství a rodičovství je v