Jak rozdojit kozla

Jak rozdojit kozla https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396627/bmid_jak-rozdojit-kozla-Sv7-396627.jpg 2 12 4

Návod od Laury Janáčkové, jak získat vše! Kniha „ Jak rozdojit kozla „ je praktickým návodem, jak získat od mužů vše, po čem žena touží. Ať už se jedná o lásku, porozumění , ale i obdiv nebo dárečky , kterými jí muž projevuje svůj vztah. V knize je uvedeno plno osobních příběhů, převážně movitých mužů a krásných žen , které ukazují jakými cestami může vztah vznikat a na jakých principech funguje. Vysvětluje rozdílné myšlení , chování a jednání obou pohlaví a zábavnou formou odkazuje na analogie z říše zvířat.... celý text

Fourgirl
Fourgirl
25.12.2020 2 z 5

Paní psycholožka je velmi milá dáma, záleží pouze na vás jak si text vyložíte. Principy, které jsou v nás zakódované jen těžko změníme. Tato kniha vám otevře oči, protože doopravdy muž, který neinvestuje do ženy, nemá úmysl s ní zůstat, je velice pravdivý. A mohla bych pokračovat ještě dál. Aspoň jednou stojí za to se to přečíst.

JaninkaB
JaninkaB
27.12.2019

Tahle knížka je špatný vtip, po 23 stranách odkládám pryč z domu. Pár seriózně působících dat z výzkumů, pokus o humor, který ale jen uráží anebo je plný vulgarit. Má to jedovatou slinu, tohle nikomu k dobrému vztahu nepomůže. Asi má paní spisovatelka trpké nezpracované zážitky s muži. Možná je kniha dobrá pro nějakou ženu čerstvě po rozchodu, kde je potřeba uvolnit plno hněvu.

ladna
ladna
21.07.2019 odpad!

Jako to měl být návod, jak získat od muže vše? Spíš to byl nějaký divný a pokroucený popis jednání žen a mužů, kdy z nás autorka dělá naprogramované opice a humorné to nebylo už vůbec...a co se určitě nedozvíte, jak vlastně získat vše.

mariva
mariva
25.01.2019 2 z 5

Čekala jsem pořádnou dávku humoru, ale toho se mi nedostalo, snad jen v kreslených vtipech doprovázejících text. Kniha možná může být v něčem užitečná mladým ženám nebo novomanželkám, ale myslím, že ani pro ty nebude velkým přínosem. Spíš mi bylo líto kvalitního papíru, který mohl být využit na nějakou hodnotnější knihu a který neúměrně zvyšuje cenu knihy. Těch cca 100 stránek bohatě stačilo na obyčejnou brožovanou knihu a ne na kvalitní vazbu téměř za 400 Kč.