Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427706/bmid_jak-randit-se-sestrou-nejlepsiho-ka-BV9-427706.jpg 4 377 97

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda? Jednoduše. Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře vašeho kamaráda mluvte a postupně sbírejte odvahu udělat první krok. Zatřetí: občas ji zaskočte u ní doma a vyznejte jí lásku. Ženy to přece milují, ne? Všechno se to zdá snadné. Tři neprůstřelné způsoby, které vám zaručí, že se do vás láska vašeho života bláznivě zamiluje. Aspoň jsem si to myslel. Ovšem mé pokusy získat Julii úplně selhaly. A proč? Julia je chytrá – opravdu chytrá a na lep vám nesedne. Nezajímají ji hry, dárečky, ani mé historky, a i když po mně možná taky touží, hned tak se mi nepodvolí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Secret do Dating Your Best Friend's Sister , 2018

Radka1727
12.02.2021 4 z 5

Trošku těžší rozjezd... ale jinak hezká oddechovka. Bram byl prostě skvělý.....

malazluta
05.02.2021 4 z 5

Pěkná a vtipná oddechovka ke které se někdy vrátím.

anna7852
18.01.2021 5 z 5

Mě se to moc líbilo i jsem se nasmála,za mě doporučuji příjemné čtení :-)

Damonka12
03.01.2021 4 z 5

4,5 skvělá kniha, kterou můžu jedině doporučit

Raislin
24.12.2020 1 z 5

Tak tohle se nepovedlo! Nuda, nuda, nuda!!! Do dočtení jsem se musela nutit a po přečtení jsem si, řekla, že jsem to měla vzdát!

Anna195
21.12.2020 4 z 5

Tak túto knihu som čítala už dávnejšie, ale znova som sa k nej vrátila. Je to proste skvelá oddychovka plná humoru pri ktorej sa zabavíte, ale aj zamilujete. Od knihy sa nebudete vedieť odtrhnúť. Hlavná mužská postava Bram bol milý, vtipný a veľmi sa mi páčilo ako sa snažil získať si Jules. Bram bol úžasný a myslím, že každá žena by chcela takéhoto Brama v živote. Samozrejme ani Julia nezaostávala .. múdra, cieľavedomá žena a zároveň majiteľka veľmi zaujímavej firmy, aj keď vás môže miestami hnevať. V knihe sa mi veľmi páčili aj časti z minulosti, kde bol viac vykreslený vzťah, aký mali postavy medzi sebou v minulosti. A pobavilo ma, keď Bram vyplňoval test a dosť som mu fandila, no mal to troška ťažšie získať si Juliu. Veľmi sa mi páčilo kamarátstvo, aké mali medzi sebou Bram so svjimi dvoma kamarátmi (Roark,Rath). Reakcia Julinho brata Ratha bola skvelá, a to som čakala niečo úplne iné. Ale ku koncu ma Julia troška štvala. Epilóg bol veľmi krásne napísaný.

ovecka535
23.11.2020 5 z 5

Pohodová oddychová kniha, docela jsem záviděla Julii Brama, jak byl vytrvalý, ohleduplný. Četlo se to samo.

ivetapl
03.11.2020 4 z 5

Prvně jsme chtěla knihu odložit. Prvních cca 35 stránek mě fakt nebavilo. Naštěstí jsme knihu neodložila, protože pak najednou Bum a byla to bomba!!

Ketfl
02.10.2020 4 z 5

Ze začátku jsem měla docela problém se začíst, nevím ani proč. Pak se to docela rozjelo a už se to četlo skoro samo. Je to taková fajn oddychovka. Bram mi přišel jako mega sympaťák, taky bych brala, kdyby se o mě někdo takhle snažil :-D. Celkově knihu hodnotím jako takový milý průměr.

Maruspulpanu
15.09.2020 5 z 5

Řekla bych v krátkosti, že to byla pohodová četba.

georginaa
13.09.2020 5 z 5

Neřekla bych , že by to byla snobárna, šlo hlavně získat srdce své vytoužené holky, což se nakonec povedlo. To, že je někdo bohatý a úspěšný, neznamená, že by nemohl mít někoho rád jen tak. Smála jsem se jejich špičkování, fakt byl nad věcí a věděl za čím jde a to bylo zajímavé. Julie byla složitější oříšek, těžko k ní někdo dokázal proniknout, kromě jejího bratra. Jenže srdce se nedá poručit, to se musí cítit. A Bram to dokázal v plné parádě. Fakt pěkná oddechovka.

knihomolka78
03.08.2020 2 z 5

Tak tohle fakt ne. Banda sbevědomých byznysmenů s prachama a mocí x seznamka
staré panny posedlé sebekontrolou. Jako fakt? Nerada odkládám knihy, takže jsem se do čtení občas musela nutit, ale nakonec jsem to přelouskala...

NikolaSkop
18.07.2020 4 z 5

Docela dobrá kniha - taková ta klasická oddychovka. Pokud chcete vypnout tak jděte do toho . :) Na plný počet ale nemá ani omylem. :)

ivousekk
17.07.2020 1 z 5

Tak tohle nebyla žádná sláva. Navnadilo mě vysoké hodnocení. Bohužel, knížka je zklamáním. Bylo pár částí, které byly fajn, ale zbytek? A ten děsný popis sexuálních scén, to bylo tak otřepané, roztahané, jak laciné porno. Jsou rozhodně lepší romantické knížky se sexuálními scénami, které jsou hodně lechtivé, ale zároveň na úrovni. Od půlky už jsem přeskakovala řádky, abych se prokousala na konec.

adela2230
15.07.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka. Příběh upoutá, a je fajn, že je hlavní postavou převážně muž, a točí se to vše okolo jeho rozhodnutí. Tohle je dost osvěžující.

veveronka
12.07.2020 1 z 5

Za me spousta sexu a do cteni jsem se nutila,takze pro me byla kniha zklamani

verunka93
29.06.2020 5 z 5

Krásná oddechová kniha, člověk při čtení úplně vypne a vžije se do příběhu. Brama jsem měla od začátku moc ráda a držela jsem mu palce. Když má člověk čtecí krizi, tak tohle je pro něj ideální knížka.

2688
24.06.2020 4 z 5

Sládka tečka

zuzana0307
24.06.2020 4 z 5

Bože, daj mi takého Brama v reálnom živote. Úžasná romantická komédia. Romantika, vývoj postáv a celkové tempo románu.
Bram je humorná postava. Je domýšľavý, úspešný a arogantný, ale jeho láska k Júlii, sestre jeho najlepšieho kamaráta, je veľmi hlboká a ukazuje nám, že vie byť aj jemný, citlivý a milujúci a je jasné, že by pre ňu urobil všetko. Zaručujem, že sa do tejto postavy zamilujete!
Dostatočná dávka humoru ke zaručená. A ja si určite plánujem prečítať od autorky aj ďalšie knihy.

Zuzana207
21.06.2020 3 z 5

Na túto knihu som bola veľmi zvedavá. Príbeh bol pekný, romantický, postavy sympatické, kniha sa rýchlo čítala. Ale aj tak to úplne nesplnilo moje očakávania. Správanie hlavných postáv miestami pripomínalo akoby boli stále na univerzite, autorka mohla pár riadkov venovať aj Bramovym kamarátom. Myslím, že by to trochu oživilo príbeh a nepôsobilo by to tak jednotvárne len Bram a Julie. Oceňujem snahu autorky, vtipné postrehy a sympatickosť postáv. Knihu ako oddychovku odporúčam,ale nemajte veľké očakávania.

romance

Meghan Quinn
americká, 1986
2020  76%Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda
2023  86%Zas tak moc ho nežeru
2021  68%Moderní džentlmen
2023  80%Zas tak moc souzeni si nejsme
2024  91%Ne že bychom to nečekali

Kniha Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda je v