Jak přízrak komunismu vládne našemu světu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Komunismus není ani myšlenkový směr, ani doktrína, a dokonce ani neúspěšný pokus o nový způsob spravování lidských záležitostí. Namísto toho bychom jej měli chápat jako ďábla – zlý přízrak, který je tvořen nenávistí, zvrhlostí a dalšími živelnými prvky ve vesmíru. Třebaže se komunistické režimy východní Evropy rozpadly, zlý přízrak komunismu nezmizel. Naopak, tento zlý duch už ovládl svět a lidstvo by o něm nemělo přechovávat žádné falešné naděje. Sovětský svaz coby primární ohrožení svobodného světa nahradila komunistická Čína, která se snaží o globální hegemonii. Evropa přijala socialismus a Afrika a Latinská Amerika jsou pohlceny komunistickým vlivem. Dokonce i Spojené státy, které stojí v čele svobodného světa, se staly obětí komunismu a jeho rozličných obměn. Toto je alarmující realita, které dnes lidstvo čelí. Jak Přízrak komunismu Vládne našemu světu je povinnou četbou pro každého člověka, který si cení svobody. Kniha odhaluje způsoby, jimiž přízrak komunismu pronikl do myšlení dnešních lidí. Mapuje globální vzestup komunismu, vysvětluje, jak tento přízrak zakořenil v téměř každé oblasti dnešní společnosti – od vzdělávání až po soudní systém – a popisuje cestu, kterou musí lidstvo podniknout, aby uniklo jeho sevření. Kniha je vydávána jako souborné vydání 2 dílů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459370/jak-prizrak-komunismu-vladne-nasemu-vUD-459370.JPG 51
Žánr
Literatura naučná, Historie, Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno, Epoch Times
Orig. název

How The Specter of Communism is Ruling Our World, 2020

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Jak přízrak komunismu vládne našemu světu

LukasKudlacek
25.11.2020

Kniha (oba díly) popisuje jak komunismus a jeho mladší sourozenec socialismus proniká po více jak století do společností po celém světě. Zejména o jeho vlivu do západního světa, který hájí světovou demokracii, je v knihách popsáno nejvíce.

Jak tento zlý "přízrak" komunismu zasahuje a ovlivňuje ekonomiku, proč nás činí v Evropě státy na něm závislé? Jak socialismus-komunismus ovlivnil vzdělání, rodinu, politiku, právní řád, umění a média? Jak stojí socialismus za moderním terorismem a přehnanou globalizací?

A dále, proč je v Evropě socialismus téměř v každé zemi, proč je v USA dlouhodobě podkopáváno vzdělávání a tradiční hodnoty? Proč po celém světě bují všechny možné -ismy? Kterak se z původně středové demokratické strany v USA stala strana levicová až vyhraněně levicová?

Na všechny tyto otázky tato kniha odpovídá. Věnuji se zkoumání destruktivních dopadů komunismu a socialismu již dlouhou dobu a tato kniha je novou černou kronikou ducha komunismu. Doporučuji přečíst nejen všem kdo chtějí vědět, proč žijí v socialistické společnosti a sociálním státu, ale všem, kteří nerozumějí tomu jak svět dnes funguje, co se zvrtlo a proč se klasické hodnoty ubírají tak strašným směrem. Věřím, že i vy poté tento zlý "přízrak" odsoudíte a pošlete někam...