Jak připravit dokonalou svatbu

Váš spolehlivý pomocník od chvíle, kdy vás partner požádá o ruku, až do okamžiku, kdy vyslovíte své „Ano“. Tato kniha je plná jednoduchých nápadů, jak vytvořit či dotvořit řadu inspirativních témat – svatba v námořním stylu, něžná pudrová nebo krásná rustikální. Stačí si jen vybrat! Nechybí ani praktické rady a nápady, jak připravit svatební oznámení nebo slavnostní řeč a časový rozvrh předsvatebních příprav. S touto knihou v ruce půjdou přípravy na váš slavnostní den jako po másle a vy se budete moct soustředit na to, co je skutečně důležité....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338494/big_jak-pripravit-dokonalou-svatbu-Tez-338494.jpg 48

Kniha Jak připravit dokonalou svatbu

madem

Knížka má přesné plány pro přípravu svatby na 18 a 6 měsíců, já měla tři měsíce, část jsem však použila: seznam otázek pro hospodského ohledně hostiny, pro fotografa výběr fotek, ...
Ale hlavně je tato kniha plná nádherných fotek z dokonalých svateb, kdy sníte, i když se vás to netýká.

Shimy
05.12.2020

Hezká kniha plná obrázků a fotek. Krásná inspirace od výzdoby až po přehledné a stručné rady třeba při výběru fotografa, nebo ohledně místa svatby a užitečných otázek a tipů při jeho výběru. Super pomocník :)

crazyslunicko
28.10.2018

Prvni cast knihy inspiruje ruzne tematickou svatebni vyzdobou, ktere doplnuji krasne fotografie. Dalsi cast radi, jak si casove naplanovat svatebni pripravy. Kdo se o co stara, kdo co plati, o co se staraji svedkove a take obsahuje inspirace pro rozlucku se svobodou. Libi se mi take tipy na darecky pro svatebcany, ktere Vas ani nezruinuji. Urcite damy oceni plan na upravu zevnejsku pred svatbou a take tasticku prvni pomoci.

Eorin
12.08.2017

Kniha především na inspiraci a prohlížení obrázků. Ve třetí třetině je ovšem už i pár rad s opravdovou přípravou svatby jako takové. Je to stručné, jasné, přehledné. První dvě třetiny by ale stačily coby "tématické svatby" (tedy pouze obrázky) dohledat i na pinterestu nebo google, ale chápu, že pro internetem nepolíbené, popřípadě lidi, kteří potřebují jen ono "první nakopnutí" to může být dobré.
Knihu bych doporučila spíše dámám, jejichž protějšky samotná konečná vizuální stránka svatby příliš nezajímá.