Jak přežít soužití s puberťákem

Jak přežít soužití s puberťákem https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72346/jak-prezit-souziti-s-pubertakem-72346.jpg 4 12 3

Taháky pro dospělé. V lifestylových časopisech tvrdí, že mít děti je in. Celebrity rodí jak na běžícím pásu, výklady obchodů přetékají naprosto neodolatelným zbožím pro nastávající a novopečené maminky, autobusy a tramvaje jezdí se sníženými plošinami, takže při cestování MHD nemusíte mít zdvih jak Ota Zaremba, a komu by se nezatetelilo srdce při pohledu na ty rozkošné drobečky v náručí příbuzných, známých a sousedek? Vážně ale s humorem podávané rady, jak si poradit s výchovou puberťáka v rodině. Beletristicky zpracovaný příběh o vztahu mezi matkou a dcerou, s dobrým koncem.... celý text

Aquagirl
07.10.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Chvílemi si při čtení člověk říká, že je snad lepší nemít děti, než muset zažívat něco takového... Ale puberta je zkrátka taková. Některé pasáže mi už připadaly přece jen trochu na hraně, ale těžko soudit. Každopádně jsem z knihy byla nadšená.

Elen5105
10.02.2016 5 z 5

Tato knížka mě opravdu překvapila. Mile překvapila. Když jsme měla před pár lety možnost přečíst ji, odmítla jsem to s tím, že takovou knížku přeci číst nebudu. Ale opak je pravdou. Knížka je to naprosto úžasná, napsaná velmi čtivou formou. Knížka dokonalou a skutečně humornou formou formou líčí vztah rodič- dítě. Smekám před autorkou!

Pet007
21.04.2014 5 z 5

U knihy jsem se dost pobavila, není to jen sbírka rad a pouček, ale je to i dobré počtení. Všem rodičům doporučuji.

dospívání vývoj a výchova dětí puberta

Jana Jašová
česká, 1968
2022  85%Znič to jméno
2023  86%Krutý měsíc
2020  86%Psí dny
1997  80%Kroky, co slýcháš
2009  77%Jak přežít soužití s puberťákem

Kniha Jak přežít soužití s puberťákem je v