Jak přežít puberťáky

Knížka, kterou držíte v ruce, jistě osloví většinu z vás, protože život s puberťáky je po desetiletí stejný, nebo podobný ve všech rodinách. Bezmezně milujeme naše mimina, radujeme se s roztomilými batolaty, poté plánujeme naše představy a snažíme se dát začínajícím školákům všechno, co je v našich silách. Pomalu však ze svých iluzí často ustupujeme a stáváme se realisty. Přichází puberta a z milovaného človíčka se stává frocek, kterého bychom někdy nejraději roztrhli. Do jedné takové rodiny vám dáváme nahlédnout očima matky, otce a dokonce i čtyřnohého rodinného příslušníka. Dozvíte se, jakých neskutečností je takový puberťák schopen a budete se radovat z toho, že u vás doma to není ještě tak hrozné....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99826/jak-prezit-pubertaky-99826.jpg 3.67
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, MarieTum

Kniha Jak přežít puberťáky

čohynka
06.06.2013

Bomba!! Moc jsem se u knížky bavila, byla vtipná, čtivá.. Super, že je psaná z pohledu fenečky.. Knížka určitě nezklame žádného milovníka pejsků..

kutikk
20.12.2012

Knížka ani neohromí, ale ani neurazí. Taková oddychovka. Já osobně jsem byla z knížky zklamaná, čekala jsem, že bude vtipnější. Na knížce se mi líbilo, že je napsaná z pohled psí buldočky :)

Ticho: Síla introvertů ve světě, který nikdy nepřestává mluvit
Ticho: Síla introvertů ve světě, který nikdy nepřestává mluvit