Jak přežít manželství

Jak přežít manželství https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357841/bmid_jak-prezit-manzelstvi-Iwq-357841.jpg 3 21 10

Nejlepší prevencí pro klidné manželství je HUMOR. Nabízíme vám nezbytný doplněk vaší knihovničky. Doporučujeme v něm zalistovat při jakémkoliv pocitu psychického či fyzického selhání v manželství. Pokud vás kniha Jak přežít manželství nepostaví zpátky na nohy, jistě vás alespoň pobaví!

Knihotyna
01.01.2023 3 z 5

Neurazí. Nenadchne.
Humor pana Kantorka je velmi specifický. Mě osobně nesedí. Mnohdy mi přijde až urážlivý. Přesto zajímavý vhled do tvorby klasických českých anekdot, které já si dle ilustrace pamatuji z časopisu a knih své babičky.

Maciiik
04.11.2021 4 z 5

Vtipy pana Kantorka miluju už spoustu let. Teď jsem v rámci úklidu knihovny znovu otevřela tuhle brožurku, opět jsem se od srdce zasmála.
Je to jen výběr na úzké téma, takže opravdových pecek je tam poskrovnu a kdo Kantorkův humor nezná, zřejmě uchvácen nebude. Ale já se opět bavím a posílám pozdrav tam někam nahoru. Díky pane Kantorku!

vojta491
29.06.2021 odpad!

Bez vtipu, bez humoru

Kikulka97
26.08.2020 3 z 5

Hezký dárek, pobaví

Eillen
01.03.2020 2 z 5

Některé vtipy jsou povedené, většina ale taková nijaká. Přesto je to milý dárek.

crazyslunicko
24.06.2019 3 z 5

Knihu jsem dostala jako vtipný dárek k Vánocům k nadcházejícímu manželství. Prý ať vím co mě čeká :)

Mikka_M
18.11.2018 odpad!

Jediné, co jsem v knize hledala a nenašla, byl humor.

Romanka89
22.07.2018 3 z 5

Knihu jsme dostali jako svatební dar. Milé a úsměvné, některé vtipy více, některé méně.

swamp
17.05.2017 2 z 5

Musím se přiznat, že těsně po svatbě jsem se k této "příručce" dostal, ale nijak zvlášť zábavná mi nepřišla.

Bytost na cestě
21.09.2014 4 z 5

Vtipné a lehké, s humornými obrázky :-)