Jak překonat alergie

Jak překonat alergie https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411491/bmid_jak-prekonat-alergie-61J-411491.jpg 4 3 1

Počet alergiků prudce roste a s alergiemi mohou souviset i potíže, které si s nimi obvykle nespojujeme. Tloustnutí, únava, migrény, problémy se zažíváním nebo padání vlasů. Jejich společným kořenem je nerovnováha imunitního systému, způsobená moderní průmyslově zpracovanou a nutričně chudou stravou, úbytkem prospěšných mikrobů ve střevě a znečištěním v našem okolí i v budovách, kde žijeme a pracujeme. Kniha hledá cesty, jak situaci zvrátit změnami ve výživě a životním stylu. Své teze doktor Galland podkládá řadou vědeckých studií.... celý text

Literatura naučná , Kuchařky , Zdraví

Vydáno: , Beta-Dobrovský

The alergy solution , 2015

cucik14
cucik14
11.02.2022 2 z 5

Tuto publikaci jsem dostala jako dárek k objednávce knih, takže asi nejsem úplně cílovou skupinou, která by tyto věci nějak vyhledávala.
Celou jsem ji prolistovala a četla jsem si jen kapitoly a odstavce, které mě zaujaly.
V něčem s autorem souhlasím, ale spoustu věcí mi přišlo hodně "přitažených za vlasy", spíš bych ji doporučila lidem, kteří se zajímají o nějakou esoteriku a přírodní léčbu nemocí.

alergie

Autorovy knížky

Leo Galland
americká, 1943
2017  80%Jak překonat alergie

Kniha Jak překonat alergie je v