Jak předstírat smrt

Jak předstírat smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14476/mid_jak-predstirat-smrt-rRP-14476.jpg 4 31 5

Děj románu se odehrává ve válečném Londýně a na různých místech v Čechách za nacistické okupace. Osud statečného československého válečného letce z Anglie se zde tragicky prolíná s osudem vůdce gangsterské tlupy, který využívá letcovy podobnosti, jeho válečného zranění i odhodlání bojovat proti nacistům, aby kryl své rafinované loupeže, provázené chladnokrevnými vraždami. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

ijcro
02.02.2021 3 z 5

Jářku, četl jsem to několikrát a naněkolikrát (poprvé ještě na ZDŠ) a musí říct, že to není úplně jednoduché čtení. Nejde ani tak o jazyk, spíš o osoby, jejich psychosomatické charaktery, motivace a nejasnou příběhovou linku (jak z pavilonu 9), která se sice zdá, že je naprosto jasná, ale mně úplně jasná nebyla.

9665
04.09.2019 2 z 5

Zdálo se mi to jako zajímavý námět a na čtení jsem se těšila. Byla jsem ale zklamaná. Kniha mě vůbec nebavila, ale jelikož málokdy knihy odkládám nedočtené, tak jsem ji dočetla. Ale už nikdy víc.

bezprezdivky
12.10.2014 2 z 5

Zajímavá zápletka, ale zpracovaná tak nějak povrchně, rychle.

jprst
22.11.2011 4 z 5

V knize autor dokázal spojit originální zápletku se zdravou mírou fantazie a vypadl z toho příběh, který dokáže čtenáře tohoto žánru udržet až do poslední stránky v napětí.

WEIL
11.08.2011 3 z 5

Zde jde poněkud o přílišné popuštění si fantazie a až se to dostává s fantasmagorií. I Fantasmagorie může být zajímavá, když to někdo umí, ale zde se to moc nedaří.