Jak neztratit lásku

Jak neztratit lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138159/mid_jak-neztratit-lasku-a0a-138159.jpg 4 114 18

Boy series série

Když muž potká ženu Seznamte se s Kate Mackenzieovou… pracovnicí personálního oddělení New York Journal s hlavou plnou ideálů, která nerada posílá výpovědi zaměstnancům a je světovou přebornicí v chatování. Seznamte se s Mitchem Hertzogem… firemním právníkem s úsměvem od ucha k uchu, obhájcem padlých a zničených duší. Nedá se mu odolat. Seznamte se s Idou Lopezovou… mistryní ve výrobě koláčků, majitelkou vozíku s dezerty a bohyní všech pochoutek, nad kterými se sbíhají sliny. Společně musí bojovat s tyrany a despoty a vypátrat pravdu, zajistit spravedlnost a dokonalou dvojitou náplň pro to, co se celou knihu peče.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Boy Meets Girl , 2004

kristynatjxo
10.02.2024 3 z 5

Námět knihy nebyl špatný, ale nemohla jsem si ji dostatečně užít,kvůli stylu psaní. Věděla jsem do čeho jdu, přesto mi tam pak chybělo detailnější seznamování hlavních postav apod.

ErčaV.
19.04.2022 4 z 5

Jako oddechovka opravdu super....

tess.de.veles
19.09.2020 odpad!

Pro mě tedy zklamání... Dost mi vadí, že kniha je psaná formou emailů a dalších různých textů jako přepisy vzkazů na záznamníku nebo v podobě zápisu do deníku.... Tohle se snad ani jako kniha brát nendá.... Sorry Meg, ale za mě odpad!

nycol
14.04.2019 4 z 5

Spolehlivá oddychovka

Denčiknižnísvět
01.01.2018

Za mě super oddechovka. Nic náročného, přečtené to máte opravdu za chvíli. Pokud jedete někam na dovolenou, tak určitě tuto knihu doporučuji sebou :-)

greetchen
25.08.2017 3 z 5

"Jak začíná láska" bylo roztomilé, úsměvné a čtivé. Volně navazující dvojka mi přišla poněkud těžkopádná, natahovaná. Možná i proto, že mi nesedli hlavní hrdinové, nedokázala jsem si je oblíbit nebo se s nimi sžít. I na oddychovku poněkud slabé.

Leninkka
25.07.2017 4 z 5

Na styl psaní jsem byla také zvyklá už z prvního dílu, takže se mi kniha četla dobře. je to takové oddechové čtení na dovolenou :)

petra4080
07.03.2016 3 z 5

Na styl, kterým je kniha napsána jsem si zvykla už v prvním díle. Je to opravdu originální. Knížka se čte krásně, občas jsem se opravdu zasmála. Pohodová knížka u které si příjemně odpočinete.

KateCullen
16.09.2015 4 z 5

Líbilo se mi pojetí knihy, konverzace skrz maily, chat nebo čtení mezi řádky jídelního lístku bylo nápadité. Příjemně strávený večer s knihou v ruce.

Natyna
01.07.2015 4 z 5

Super oddechovka a jelikož jsem se do knihy začetla, tak jsem to měla během jednoho dne přečteno. Líbílo se mi, že tam nejsou pouze e-maily, ale i chat a deník Kate.

Honey0105
26.08.2014 3 z 5

Znovu přišel čas zase sáhnout po nějaké knize od Meg. Knihy na bázi e-mailových (chatových,..) konverzací beru opravdu jen jako vedlejšáky. Rychle jsem přečetla, pobavila se a zase odložila. Zkrátila jsem si deštivý den, ale k samotnému ději nemám moc co dodat.

liletka_a
23.03.2014 3 z 5

První díl se mi líbil o hvězdičku víc, tak proto dávám jen tři. :) Ale celkově to není špatná knížka. Je velmi nenáročná a je pravda, že kniha složená z emailů se čte jedním dechem. :)) Jen mě mrzí že, ze začátku to bylo všechno moc natáhlé, rozepsané a naopak konec byl rychlý a pořádně neukončený. Třebas vzal si Stuart Amy? Nebo přišel na to, jaká to je mrcha a bylo mu to fuk protože on je ze stejného těsta? :D Spoustu věcí mi přišlo takový nedořešených, nezbývá nic než si to domyslet. (Což nemám ráda! :D)

Pakuna
30.11.2013 5 z 5

Líbí se mi styl, jakým byla kniha napsána. Známé prostředí se opět osvědčilo, do knihy jsem se rychle začetla a nemohla jsem se odtrhnout. :)

Bee
31.10.2013 3 z 5

Kniha je parádní oddechovka a pokud od ní nic víc nečekáte, četbu si užijete. Líbí se mi styl psaní i to, že jsme zůstali ve stejném prostředí jako v prvním díle :)

Poutnice
01.10.2013 5 z 5

Mě taky nadchla, přečetla jsem jí během několika hodin a někdy jsem se až kroutila smíchy. Oddechovka jak má být :) Jediný, co mi kapku vadilo, bylo, že hrdinou je Mitchel (jako v princezniných denících), hrdinka chce spasit svět a miluje čínský jídlo (jako Mia) a je to opět blondýnka...No, ale příběh je příběh a tenhle byl skvěle napsanej.

Nikol18
31.03.2013 5 z 5

Velmi se mi líbil styl, jakým Meg pojala tuto knihu. Neotřelé a nápadité, bavilo mě to. Měla jsem to přečetené hodně rychle, je pravda, že je totaková oddychovka ne moc na přemýšlení, ale občas si člověk potřebuje přečíst něco jednoduššího. Skutečně hezký příběh a možná si přečtu i další díly ze série.

bookcase
22.03.2013 5 z 5

Romány v mailech mám ráda, čtení jsem si užila - opět lehká,vtipná a jemně romantická oddechovka.

AnnL
04.03.2013 3 z 5

typická oddychovka na jeden až dva večery

Meg Cabot
americká, 1967
2004  87%Krajina plná stínů
2012  74%Mezi láskou a smrtí
2001  76%Princezniny deníky
2004  87%Andělé smrti
2011  66%Nenasytná

Kniha Jak neztratit lásku je v