Jak nezemřít - Kuchařka

Jak nezemřít - Kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396865/bmid_jak-nezemrit-kucharka-K0o-396865.jpg 5 4 1

V knize naleznete „denní silnou dvanáctku“ Michaela Gregera, což jsou nejlepší ingredience, které váš život prodlouží o několik let, a kuchařka Jak nezemřít se jistě stane základním zdrojem inspirace ve všech zdravých kuchyních. MICHAEL GREGER, M.D., FACLM je lékař, autor a celosvětově uznávaný řečník, který hovoří o hned několika důležitých tématech týkajících se veřejného zdraví. Je autorem New York Times bestselleru Jak nezemřít a vede NutritionFacts. org, první webovou stránku svého druhu, která je nezisková a založená na vědeckých poznatcích a která denně zdarma přináší videa a články o nejnovějších objevech ve výživě. GENE STONE napsal mnoho knih o ochraně zvířat a rostlinné stravě, včetně New York Times bestselleru Forks Over Knives. Je také spoluautorem knihy Jak nezemřít, The Engine 2 Diet a Living the Farm Sanctuary Life. ROBIN ROBERTSON vytvořila mnoho receptů a napsala více než dvacet kuchařek, včetně Vegan on the Cheap, 1000 Vegan Recipes a Quick Fix Vegan. Než se stala odbornicí na kuchařky, pracovala jako šéfkuchařka a učitelka vaření. Je také autorkou rubriky „The Global Vegan“ v časopise VegNews.... celý text

Literatura faktu Kuchařky Zdraví
Vydáno: , Noxi

The How Not to Die Cookbook: 100+ Recipes to Help Prevent and Reverse Disease , 2017

mariva
15.03.2019 4 z 5

Recepty jsou na mě dost složité a připravené ze surovin, které jsou u nás hůře dostupné. Doporučení ke změně stravování je ale určitě užitečné, raději si ještě seženu jeho knihu.

kuchařky nemoci vegetariánství zdraví veganství zdravá výživa

Autoři knihy

Michael Greger