Jak (ne)zvládnout manželství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha Jak (ne)zvládnout manželství obsahuje na 190 sloupků známé americké fejetonistky Ermy Bombeckové, které si získaly mezi jejími čtenáři největší oblibu. Autorka zde probírá s žertovným nadhledem každodenní život s manželem a dětmi, ale také se věnuje nadčasovým tématům, jako je stárnutí, péče o potřebné a rodičovská láska. Ve fejetonech z rodinného života se mnoho čtenářek i čtenářů pozná a neotřelý pohled Bombeckové na tuto problematiku určitě ocení. Jak napsal jeden recenzent, její knížky se musejí líbit každému, "kdo kdy vstoupil do manželství, měl děti, dosáhl středního věku nebo vlastnil psa či kachnu."...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1376/jak-ne-zvladnout-manzelstvi-vydani-1376.jpg 4.240
Žánr
Literatura světová, Humor
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Forever, Erma, 1996

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Jak (ne)zvládnout manželství

Přidat komentář
Radka1911
22.05.2019

Sbírka humorných fejetonů mé oblíbené autorky. Nenáročné, vtipné, čtivé.

Cagbel
11.02.2018

Kniha mě nenadchla, ani neurazila. Některým článkům jsem nerozuměla, resp. unikala mi jejich podstata/pointa či jsem nechápala, co je na nich vtipného - možná to je jen špatným překladem z angličtiny?... Nicméně, protože se k této knize již určitě nevrátím, vypustila jsem ji zdarma do světa.


Lenka4
22.09.2013

Příjemná četba. Postřehy z rodinného života podané převážně velmi vtipnou formou. U některých situací stačí zaměnit jména osob a hned vidím někoho ze svých známých (krabicová máti, sraz spolužáků, dalekozrakost). V některých situacích vidím dokonce sebe.

Lucila
14.12.2011

oddechové, hodně vtipné, čtivé ... a chvílemi zajímavé :-)