Jak (ne)zvládnout depresi

Jak (ne)zvládnout depresi https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136379/bmid_jak-ne-zvladnout-depresi-7zh-136379.jpg 4 19 3

Humorné vyprávění o běžných starostech potkávajících každou ženu, která má na starosti rodinu. Autorka, úspěšná spisovatelka humoristických románů se opět zaměřila na rodinu a banální rodinné situace s dětmi, manželem, příbuznými i domácími zvířaty. Řeší případy se stěhováním, dovolenou, nemocí, nebo narozeninovou oslavou. Kniha je směsicí laskavého i břitkého humoru a zajímavých postřehů z běžného života.... celý text

Literatura světová , Humor , Příběhy

Vtipná, čtivá kniha. Doporučuji

Fizulka71
Fizulka71
04.08.2016 4 z 5

Tahle kniha se mi dostala do ruky, kdy jsem se přímo utápěla v depresi z ošklivého rozchodu s přítelem. Bloumala jsem mezi regály knihovny, když si mě všimla žena jen o málo starší než já. Jedním pohledem zhodnotila můj stav, sáhla do police nad mou hlavou a se slovy "Tohle by se Vám mohlo líbit" mi tuhle knihu podala. A měla pravdu. Byl to vynikající balzám na bolavé srdce a já se ke knize později ještě několikrát vrátila. A vždycky mi dokázala zvednout náladu.

Novali27
Novali27
21.07.2013 5 z 5

úžasná spisovatelka a všechny knihy napsány stylem unavené ale ještě žijící matky v domácnosti s nadsázkou humoru :-)