Jak na zármutek

Jak na zármutek https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373700/bmid_jak-na-zarmutek-j0O-373700.jpg 3 8 2

Zármutek patří k lidskému životu. Dříve, nebo později se bude každý z nás vyrovnávat se smutkem nebo ztrátou. Ale co říct, když se to nejhorší přihodí někomu, koho milujeme – a jak se vyrovnat s tím, když se to přihodí nám? Tato laskavá, dojemná a povznášející kniha nabízí podporu a útěchu každému, kdo zrovna prochází bolestivým obdobím, bez ohledu na to, co ho způsobilo. Cathy se s námi dělí o svou vlastní zkušenost, jaké je to žít se zármutkem a jak v tomto krutém světě nalézt naději a radost. Výsledkem je návod na přežití pro drsné chvíle, paprsek světla, který k vám pronikne v temných dnech a který vám připomene, že nejste sami. „Tuto knihu jsem napsala pro sebe, ale taky pro vás. I když si v srdci nosíte nesmírný žal a neumíte si představit, že byste se někdy mohli cítit lépe, vězte, že v tom nejste sami.“... celý text

Literatura světová , Osobní rozvoj a styl , Zdraví

Vydáno: , Omega

A Manual for Heartache , 2017

Night
Night
05.09.2023 3 z 5

Vesměs dojemný příběh, který provází učením lidskosti a popisuje zpracovávání bolesti z odchodu blízké osoby.

bigbabe
bigbabe
29.11.2021 1 z 5

Vzala jsem si knihu v knihovně kvůli srdci - čtenářská výzva.
Ze začátku mě to moc nebavilo, ale číst se to dá. Je to prostě životní příběh jednoho člověka a rada (takové všeobecné), co dělat se životem.

2017  79%Poslední akt lásky
2018  68%Jak na zármutek

Kniha Jak na zármutek je v