Jak na IVF

Jak na IVF https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404690/bmid_jak-na-ivf-mHy-404690.jpg 4 7 5

Vše o léčbě neplodnosti. Jedinečná kniha o tom nejcitlivějším tématu, o problémech s početím. Srozumitelnou a jednoduchou formou zjistíte, co je neplodnost a jak se léčí. Bývalá koordinátorka IVF poradí, jak případnou léčbou asistované reprodukce projít co nejsnadněji i co vás v centru asistované reprodukce čeká. Dočtete se, jak se zkusit k dítěti dopracovat přírodní cestou a jaké léčby existují. V knize najdete i slovníček zkratek i část pro partnera. Nejste na to sami, zjistěte Jak na IVF.... celý text

LadyCotton
25.10.2022 3 z 5

Ačkoliv jsem ráda, že kniha na téma IVF vyšla, že je napsaná srozumitelným jazykem (přesně jak píše někdo pode mnou - je to jako kdybyste si o tom povídaly s kamarádkou...) tak i přesto jí víc jak 3 * dát nemohu.
Informace v knize jsou totiž velmi chaoticky řazeny. Je tam sice všechno podstatné ale ve velice chaotickém pořadí, občas i nelogicky navazující - je to jako kdyby vám něco vyprávěl někdo kdo je velice hyperaktivní a chrlil na vás všechny informace "páté přes deváté".
Centrum asistované reprodukce (CAR) navštěvujeme s manželem už více jak rok, takže jsem si valnou většinou toho o čem se v knize dočtete, prošla...
Knihu nedoporučuji číst kvůli tomu, že jdete do CAR poprvé a chcete vědět co se všechno bude dít (krok po kroku) ale kvůli tomu, abyste si mohli během léčby neplodnosti v ní listovat a najít si informace o daném kroku, který máte aktuálně před sebou.
PS: ačkoliv je kniha z roku 2019, tak i koncem roku 2022 je stále aktuální (co se týče uváděných platných zákonů i částek plateb).

LiLinka
04.10.2021 5 z 5

Čtivě, přehledně a s velkou citlivostí napsaná kniha o tématu, které je potřeba prostudovat z ověřených zdrojů. Informace jsou zde jednoduše a srozumitelně popsány . Ačkoliv autorka pracovala jako koordinátorka IVF, nabízí i výčet alternativních oblastí, které stojí za to vyzkoušet. Doporučuji.

MiliKry
10.03.2020 5 z 5

Moc dobře napsaná kniha

Adeelle
06.05.2019 4 z 5

Hledala jsem různé materiály o IVF, ale bylo to dost komplikované. Jsem ráda, že jsem našla tuto knihu. Není to žádný odborný text, ale je tam všechno hezky postupně vysvětlené. Určitě doporučuji všem, co by se chtěli dozvědět něco o této problematice.

lucie9401
03.04.2019

Dlouho jsem hledala knihu o umělém oplodnění a konečně jsem ji našla. Jsem ráda, že to není žádný odborný text, ale kniha napsaná tak, jako by mi o neplodnosti vyprávěla kamarádka. Zahřála mě u srdce. Doporučuju.

Nina Aderito
česká, 1986