Jak na Internet – Bezpečně ekniha

Koupit

Od roku 2012 sdružení CZ.NIC, správce domény CZ, produkuje osvětový televizní seriál Jak na Internet. Více než 100 krátkých videí přináší rady a tipy, jak obstát ve světě Internetu a technologií s ním spojených a je určeno středně pokročilým, především dospělým divákům. v roce 2015 získal seriál nový rozměr, aby oslovil i mladší uživatele Internetu. Vybraná témata byla převedena do ilustrované podoby a vznikl tak stejnojmenný komiks. Nyní držíte v ruce jeho volné pokračování, v němž se tentokrát zaměřujeme na problematiku bezpečnosti. Dvanáct komiksových příběhů tak čtenáře upozorní na úskalí, která na něj v online světě číhají, přidá však také základní bezpečnostní pravidla a doporučení, jak se jim co nejlépe vyhnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427422/jak-na-internet-bezpecne-803-427422.jpg 4.25

Kniha Jak na Internet – Bezpečně

paníŠ

Je to sympatický způsob, jak upozornit na největší nešvary a problémy. Hlavně pro děti je to přehledné. I když třeba nerady čtou, tak komiksové zpracování jim bývá bližší - hodně obrázků, málo písmenek.
Pro mě jako pro dospělého to bylo rychlé čtení, ale tak nějak si člověk připomene, co ví, ale občas na to nedbá. Některé "hlášky" i pobavily (Máš můj mobílku dávno spát i píseň ptáků končí.).