Jak na choroby a škůdce ekologicky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bob Flowerdew, expert s třicetiletou praxi, je proslulý svým ekologickým přístupem a právě tak se staví i k vyčištění zahrádky od nežádoucích nájezdníků. Jako vždy ochotně poradí, jak se zbavit škůdců čistě a bez chemie, nebo - což je ještě lepší - zařídit, aby se k vám vůbec nenastěhovali. Některé postupy jsou důmyslné a nápadité, většina jich vyjde levně a úplně všechny jsou účinné a vyzkoušené. Výsledkem bude krásná zdravá zahrada a bohatá úroda jenom pro vás....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109645/big_jak-na-choroby-a-skudce-ekologicky-AJq-109645.jpg 3.65
Žánr:
Literatura naučná, Zahrada

Vydáno: , Metafora
Originální název:

Simple, Green Pest and Disease Control, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jak na choroby a škůdce ekologicky

Greenfingers
10.12.2020

O šetrnou (ekologickou) ochranu před různými škůdci na ovoci a zelenině se dlouhodobě intenzivně zajímám. Autor nabízí své osvědčené recepty, což je nutno ocenit. Nespoléhám však pouze na jeho rady, rád experimentují a vyhledávám proto i staré dobré "babské rady", které lze najít hlavně v příručkách matky a dcery Brunsových.

jprst
05.01.2017

Řada rad autora z této publikace je velice pochybných a jen podmíněně použitelných. O ochraně rostlin před slimáky, škodlivým hmyzem a chorobami se z ní nedozvíte téměř nic. A rozhodně bych od autora jako ekologa čekal, že se bude daleko více věnovat problematice přirozených predátorů, kterou zmiňuje jen okrajově.