Jak myslí milionáři

Jak myslí milionáři https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36218/jak-mysli-milionari-36218.jpg 4 26 3

Tato kniha nabízí nadmíru poutavou četbu. Umožní vám proniknout do zákulisí a psychologie deseti nejbohatších mužů světa. Odhalí vám jejich tajemství úspěchu, které je spojeno se specifikou jejich myšlení.

Adapa
24.07.2021 4 z 5

Deset motivačních životopisů jedněch z nejbohatších lidí světa od 19. století po 80. léta 20. století a k tomu ještě motivační část mezi životopisy, jak se chovat, jak myslet, jak se nevdávat, jak plánovat apod. Celkem dobře napsaná knížka, kde se mi líbí, že vznikla už v roce 1985 a vynechává tak moderní internetové milionáře a rady jak vydělávat na internetu.
Čte se to dobře, na druhou stranu jsou to takové medailonky, že to nenutí ani přečíst si to rychle vcelku.
Kdo hledá inspiraci, kdo se chce nechat namotivovat, neměl by tuto knížku vynechat.

janulka1310
14.05.2016 5 z 5

Tahle knížka mi docela sedla, četla se svižně, dobře. Principy úspěchu jsou prokládány příběhy deseti úspěšných lidí, tím pádem jsou principy konkrétní, jasné a ukázané na skutečných událostech.

ferenc_had
05.05.2016 5 z 5

Skvělá kniha co nám pomáhá poodhalit roušku tajemství úspěchu nejbohatších mužů světa. Doporučuji i pro lidi co nemají rádi životopisy, zjistí, že si mohou něco z jejich života odnést do svého a zajisté je to obohatí.