Jak mít všechno

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Autor se za necelých padesát let svého života dokázal vypracovat z dost chudých poměrů a dráhy pouličního zlodějíčka v majitele čtyř nesmírně úspěšných podniků v oblasti nemovitostí, internetového softwaru, osobního růstu a obchodního coachingu a poradenství a šťastného člověka žijícího svůj život přesně podle svých představ. O tom, jak toho dosáhl a jak toho může dosáhnout i kdokoli jiný, pojednává tato kniha. Kniha je velmi čtivá, psaná jednoduchým, snadno srozumitelným jazykem, a autor v ní kromě všeobecných zákonů cesty k úspěchu uvádí i své osobní zkušenosti, které nebyly vždycky příjemné, ale kterých vždycky dokázal využít k tomu, aby na své životní cestě postoupil dál. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13956/jak-mit-vsechno-13956.jpg 3.96
Žánr:
Literatura naučná, Biografie a memoáry

Vydáno: , Talpress
Originální název:

Having it all


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Jak mít všechno

Lily101
28.11.2022

První polovina knihy je vlastně zbytečná, pokud jste se již s motivační literaturou či s motivačními filmy setkali. A pro někoho, kdo o tom bude číst poprvé, je první část asi i zbytečně “upovídaná”.

Příklady jsou často tristní až infantilní, ale v jednoduchosti je krása, takže knihu pochopí opravdu každý.

Druhá část knihy je opět dost a zbytečně “upovídaná”, ale na druhou stranu přínosná. Úplně mi nevychází metoda napiš si, co chceš a sleduj, jak se vše plní, ale asi tomu dám aspoň jednu šanci.

Knihu jsem četla k podpoření pozitivního myšlení, které mě cca v červnu 2022 opustilo a také trochu k tomu, abych znovu začala věřit svým snům a třeba i objevila nějaké nové sny, které bych si přála splnit (ne, že bych měla málo snů, ale jeden nikdy neví, jak se změní priority a s tím i sny samotné atd.). A k tomu mi kniha pomohla. Trošilinku mi znovu ukázala směr, kterým bych chtěla jít vstříc svým snům.

Suma sumárum: První část knihy je na obligatorní dvě hvězdičky za snahu autorovi i dalších lidí podílejících se na americkém i českém vydání knihy. Druhá část je na 4 hvězdičky. Průměr obou částí je 3, tak proto dávám hodnocení 3 hvězdičky.

baara.j
29.01.2020

Přečetla jsem dost motivačních knížek a všechny jsou tak nějak na jedno brdo. Ovšem tato mě mile překvapila, poněvadž kromě návodu na lepší život (který už stejně znáte, pokud jste přečetli alespoň jednu takovou knihu), obsahuje i jiné cenné a zajímavé informace. Například kapitola věnovaná našemu nejdůležitějšímu orgánu, mozku, byla příjemným osvěžením takové knihy.

Spíš mě zaráží, že toto dílo lze obtížně sehnat a v místní knihovně, kde jsem jej nakonec našla, byla uložena kamsi do skladu, což knize přidává na tajemnu a nám dává pocit, že takový nedostupný kus může skutečně skrývat klíč k tomu, jak mít všechno. ;-)


lenkamw
01.07.2014

Z motivačných kníh je to jedna z tých lepších...pekne spája rady ohľadom osobného rastu so svojím súkromným životom.