Jak mít všechno

Autor se za necelých padesát let svého života dokázal vypracovat z dost chudých poměrů a dráhy pouličního zlodějíčka v majitele čtyř nesmírně úspěšných podniků v oblasti nemovitostí, internetového softwaru, osobního růstu a obchodního coachingu a poradenství a šťastného člověka žijícího svůj život přesně podle svých představ. O tom, jak toho dosáhl a jak toho může dosáhnout i kdokoli jiný, pojednává tato kniha. Kniha je velmi čtivá, psaná jednoduchým, snadno srozumitelným jazykem, a autor v ní kromě všeobecných zákonů cesty k úspěchu uvádí i své osobní zkušenosti, které nebyly vždycky příjemné, ale kterých vždycky dokázal využít k tomu, aby na své životní cestě postoupil dál. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13956/jak-mit-vsechno-13956.jpg 45
Literatura naučná, Biografie a memoáry

Vydáno: , Talpress

Having it all

Kniha Jak mít všechno

baara.j
29.01.2020

Přečetla jsem dost motivačních knížek a všechny jsou tak nějak na jedno brdo. Ovšem tato mě mile překvapila, poněvadž kromě návodu na lepší život (který už stejně znáte, pokud jste přečetli alespoň jednu takovou knihu), obsahuje i jiné cenné a zajímavé informace. Například kapitola věnovaná našemu nejdůležitějšímu orgánu, mozku, byla příjemným osvěžením takové knihy.

Spíš mě zaráží, že toto dílo lze obtížně sehnat a v místní knihovně, kde jsem jej nakonec našla, byla uložena kamsi do skladu, což knize přidává na tajemnu a nám dává pocit, že takový nedostupný kus může skutečně skrývat klíč k tomu, jak mít všechno. ;-)

lenkamw
01.07.2014

Z motivačných kníh je to jedna z tých lepších...pekne spája rady ohľadom osobného rastu so svojím súkromným životom.