Jak jsem vydělal milion dolarů za rok obchodováním komodit

Jak jsem vydělal milion dolarů za rok obchodováním komodit https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125011/jak-sem-vydelal-milion-dolaru-za-rok-obchodovanim-komodit-125011.jpg 4 8 1

Uznávaný světový trader podrobně popisuje postupy, jež mu umožnily vydělat během jednoho roku milion dolarů obchodováním komodit.

Literatura naučná , Ekonomie a obchod

Vydáno: , Centrum finančního vzdělávání

How I made one million dollars last year trading commodities , 1979

VladimirTetur
VladimirTetur
25.01.2016 2 z 5

Tohle, ze je kniha za sedm stovek? No kurva. Intradenni sarlatani Podhajsky s Nesnidalem me opet presvedcili o svych obchodnich kvalitach.

Priznam se, ze kvuli cene byla ma ocekavani vysoka.

Bohuzel vetsina poselstvi pana Williamse vychazi z jeho podlehnuti narativnimu klamu. I presto jsem si tam ale nasel nektere zajimave postrehy a davam dve hvezdy za upozorneni na nektere indikatory.

Bohuzel, graficka uprava je uplne na hovno, esencialni grafy jsou mnohdy necitelne, spousta z nich je bez popisu, bez cislovani a jsou nelogicky umistene v nesouvisejicim textu, takze musite stale listovat a dohledavat vhodny obrazek. Sazba textu je jako z bakalarske prace nejake turbofakulty, kde maji okraje snad 5cm po obvodu strany, radkovani a font je jak ve slabikari pro prvni tridu. Tohle je vzhledem k cene knihy skandal.

Larry Williams
americká, 1942
2007  78%Jak jsem vydělal milion dolarů za rok obchodováním komodit
2007  80%Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů
2008  100%Kompletní průvodce obchodováním komodit I.

Kniha Jak jsem vydělal milion dolarů za rok obchodováním komodit je v