Jak je to doopravdy s počasím

Jak je to doopravdy s počasím https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479506/bmid_jak-je-to-doopravdy-s-pocasim-ALO-479506.jpg 5 8 5

Dětská kniha, plná kouzelných ilustrací, ke které se budete rádi vracet. Je plná milých pohádek o počasí vhodných i pro nejmenší. Malé zvídavé holčičce Janince se zdají pohádkové sny o počasí. Po probuzení jí dospělí vysvětlí, jak je to s počasím a přírodními jevy doopravdy. Nejmenším dětem přečtete jen pohádky, starším dětem jsou určeny pohádky i vysvětlení.... celý text

janca6129
06.03.2023 5 z 5

Velmi krásná a zároveň poučná knížka, která by neměla chybět v žádné dětské knihovničce.

Šebestová3
12.08.2022 5 z 5

Ideální kombinace hezkých dětských pohádkových příběhů o počasí plus vysvětlení toho jak to reálně funguje. Zdařilá knížka.

Leny66
27.05.2022 5 z 5

Krásná knížka plná užitečných informací. Myslím, že by neměla chybět v žádné knihovničce.
Děti jsou zvídavé a přiznejme si, že ne vždycky víme, jak odpovídat na různé otázky. Tato knížka vám pomůže. Dozvíte se zde, jak to s tím počasím doopravdy je.
Dávám 5 hvězdiček, protože mám ráda poučné knihy, které jsou zároveň čtivé a pěkně napsané.

veronika0382
19.05.2022 5 z 5

Krásná poučná kniha plná pohádek o počasí, ale také s vysvětlením toho, jak je to s různými přírodními jevy ve skutečnosti. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, knihy na cestách

marciana
29.01.2022 5 z 5

Dětská kniha plná pohádek o počasí. Hlavní postavou je Janinka a její bratříček Tomášek. V jednotlivých kapitolách se dozvíme např. jak vznikají kroupy, mlha, duha, červánky a plno dalšího. Kapitola je vždy rozdělena na dvě části a to na sen, který se zdá Janince a pak vysvětlení, jak je to ve skutečnosti. Je jen na nás, zda budeme číst obě části a nebo jen jednu z nich.
Kniha má velká písmena a pěkné ilustrace.
Dozvěděli jsme se plno informací a budeme se k ní rádi vracet.