Jak být zajímavý - V 10 snadných krocích

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Být zajímavý člověk a vést zajímavý život. Ruku na srdce – přesně po TOM všichni toužíme. Rádi bychom byli zajímaví, pro sebe i pro ostatní a náš život chceme mít co nejbarevnější. Žádná šeď a nuda. Každý z nás může být zajímavý. Jen je potřeba, vědět jak na to. Náš inspirativní průvodce plný svěžích a trefných poučení vám pomůže zamyslet se nad vaším životem a najít místa, kde vám to „drhne“. Díky zdánlivě jednoduchým postřehům zjistíte, co je potřeba udělat, aby byl váš život mnohem bohatší. Kniha Jak být zajímavý je plná nadšení a optimismu, pozitivní a zároveň praktická. Každá z více než stovky dvoustránek postrčí čtenáře o kousek dál z komfortní zóny na místo, kde je najednou všechno možné. Připomíná, že je potřeba využívat šance – ale také si každý den udělat malé prázdniny. Radí být jako dítě, ale ne dětinský. Točí se kolem nápadů, tvořivosti a riskování. Říká, že je důležité důvěřovat svému nadání a dělat jen to, co dělat chcete – to ale znamená i odvahu se ztratit a podívat, kam vede neznámá cesta. Zajímavé je totiž dozvědět se, co o sobě či o světě ještě nevíte…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290752/jak-byt-zajimavy-v-10-snadnych-kroc-eA5-290752.jpg 2.911
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno, BizBooks
Orig. název

How To Be Interesting, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Jak být zajímavý - V 10 snadných krocích

Přidat komentář
Vesmich
15.02.2019

Zaujaly mě v knihovně ty diagramy a čáry, prostě ta grafická forma. To je ovšem všechno. Kniha je z žánru self-help, který není v tuzemsku až tak uchycen a tato kniha je důkazem proč. Je to taková snůška banalit zapsaná formou, kterou používám na jednáních - čára, slovo, vektor,tři slova, kruh, šipka, graf, slovo. A tak "vyhýbejte se autoritám přiznejte si, co jste zvorali a sečteno podrtrženo.." NEČTĚTE TO.

anetka.repova
06.09.2016

Kniha mě upotala vzhledově, ale po obsahové stránce to už bylo horší. Je to zjednodušený návod nebo spíše tipy autorky na to jak být zajímavý. Jen některé ty kroky mi přišli málo rozvedené. Spíše bych uvítala kdyby byly rozebrány do hloubky. Ale to je spíše na jinou knihu.


Lucieee91
20.04.2016

Kniha se čte dobře, během dne to člověk přelouská. Všechny rady včetně grafů a ilustrací jsou v knize jednodušše a srozumitelně napsané. Myslím, že po přečtení se nad sebou a svým životem každý, alespoň na chvilku zamyslí. A možná něco změní a to za to stojí.

Doporučujeme

Jak získávati přátele a působiti na lidi
Jak získávati přátele a působiti na lidi
Hygge - Prostě šťastný způsob života
Hygge - Prostě šťastný způsob života

Štítky

psychologie rozvoj osobnosti životní styl

Autor knihy

Jessica Hagy
americká

Kniha Jak být zajímavý - V 10 snadných krocích je v

Přečtených12x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených1x
Knihotéce4x
Chystám se číst15x
Chci si koupit4x