Jak být zajímavý - V 10 snadných krocích

Být zajímavý člověk a vést zajímavý život. Ruku na srdce – přesně po TOM všichni toužíme. Rádi bychom byli zajímaví, pro sebe i pro ostatní a náš život chceme mít co nejbarevnější. Žádná šeď a nuda. Každý z nás může být zajímavý. Jen je potřeba, vědět jak na to. Náš inspirativní průvodce plný svěžích a trefných poučení vám pomůže zamyslet se nad vaším životem a najít místa, kde vám to „drhne“. Díky zdánlivě jednoduchým postřehům zjistíte, co je potřeba udělat, aby byl váš život mnohem bohatší. Kniha Jak být zajímavý je plná nadšení a optimismu, pozitivní a zároveň praktická. Každá z více než stovky dvoustránek postrčí čtenáře o kousek dál z komfortní zóny na místo, kde je najednou všechno možné. Připomíná, že je potřeba využívat šance – ale také si každý den udělat malé prázdniny. Radí být jako dítě, ale ne dětinský. Točí se kolem nápadů, tvořivosti a riskování. Říká, že je důležité důvěřovat svému nadání a dělat jen to, co dělat chcete – to ale znamená i odvahu se ztratit a podívat, kam vede neznámá cesta. Zajímavé je totiž dozvědět se, co o sobě či o světě ještě nevíte…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290752/jak-byt-zajimavy-v-10-snadnych-kroc-eA5-290752.jpg 3.49

How To Be Interesting (2013)

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, BizBooks

anetka.repova
06.09.2016

Kniha mě upotala vzhledově, ale po obsahové stránce to už bylo horší. Je to zjednodušený návod nebo spíše tipy autorky na to jak být zajímavý. Jen některé ty kroky mi přišli málo rozvedené. Spíše bych uvítala kdyby byly rozebrány do hloubky. Ale to je spíše na jinou knihu.

Lucieee91
20.04.2016

Kniha se čte dobře, během dne to člověk přelouská. Všechny rady včetně grafů a ilustrací jsou v knize jednodušše a srozumitelně napsané. Myslím, že po přečtení se nad sebou a svým životem každý, alespoň na chvilku zamyslí. A možná něco změní a to za to stojí.

psychologie osobní rozvoj životní styl

Autor knihy

Jessica Hagy