Jak být volný - Užívejte si života naplno

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napadlo vás někdy, proč každé ráno vstáváte za kuropění, zařadíte se autem do kolony a jedete do zaměstnání? A má vaše práce vůbec nějaký smysl? A proč na vás ze všech stran útočí spotřební kultura nevalné kvality? Prolétla vám hlavou myšlenka, zda snad přece jen neexistuje lepší, svobodnější a šťastnější způsob života? Jestliže ano, pak tato kniha je určena právě vám. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/65_/65259/jak-byt-volny-uzivejte-si-zivota-naplno-65259.jpg 3.928
Žánr:
Literatura naučná
Vydáno:, Jota
Orig. název:

How to be Free (2006)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Jak být volný - Užívejte si života naplno

Přidat komentář
rezacka
19.02.2018

Zajímavá kniha, pohled na to kam se stále honime, místo abychom si život užívali.... Návod na to jak si život zjednodušit... Našla jsem si své AHA :-)

anansie
08.01.2017

Po přečtení Jak být líný jsem se vrhla na další sérii nápadů, ale musím říct, že tato kniha až tak nebavila. Jednak se hodně témat opakuje a jednak mi, na rozdíl od Jak být líný, přišla trochu dogmatická. Tak jsem si z toho vzala, co jsem chtěla a zbytek spíš jen tak prolistovala a sem tam vypíchla nějakou tu myšlenku.

adelinka
06.12.2016

Asi som tej motivačnej literatúry už prečítala viac ako dosť. Aj keď s viacerými názormi autora súhlasím, ale v dnešnej dobe sú niektoré asi nepredstaviteľné a možno aj nemožné.....

Atisa
21.06.2015

Knihu jsem si vybrala kvůli svému zajímavému tématu. Přináší některé podněty k zamyšlení, ale celková aplikace do života mi nepřijde tak jednoduchá, jak z knihy vyplývá. Některé věci platí snad jen pro Británii a nedají se použít všeobecně.

Venezia
27.05.2013

Kritika tejto spoločnosti televíznych divákov, supermarketov, antidepresív, bezpečnostných kamier, kariéristov, dlhov, plytvania, ... a pár tipov, ako sa od nej aspoň trochu oslobodiť. Som rada, že nie som sama, kto si myslí, že náš svet nie je úplne v poriadku. V slovenčine vyšla kniha pod názvom Ako si užívať život.


Autor a jeho další knihy

Tom Hodgkinson

Tom Hodgkinson
britská, 1968

všechny knihy autora

Kniha Jak být volný - Užívejte si života naplno je:

v Přečtených36x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených6x
v Knihotéce12x
v Chystám se číst29x
v Chci si koupit4x