Jak Bubáček potkal Bubáka

Jak Bubáček potkal Bubáka https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310885/bmid_jak-bubacek-potkal-bubaka-hHG-310885.jpg 4 40 6

Bubáček série

Lukáš má báječného kamaráda – kapesní strašidýlko jménem Bubáček. A ten má za kamaráda skřítka Myšošlapa. Jednoho dne odjede Lukáš na školní výlet a malí kluci zůstanou doma sami. Těší se, že v společných hrách a zábavách jim čas do Lukáškova návratu rychle uteče. Ale hned další ráno je probudí ostrý přísný hlas. Ve dveřích stojí něco velkého, nehezkého a ukřičeného. Bubák!... celý text

oolinkaa
17.03.2024 5 z 5

Příběhy super , konečně knihy , které syna baví a donutí ho to číst . Děj jednoduchý , snadno zapamatovatelný.. chválím a tesime se na další díly

Litocha
09.09.2020 3 z 5

Zatím poslední (ale zanedlouho vyjde čtvrté pokračování) díl o Bubáčkovi mám uprostřed - na Myšošlapa sice nedosahuje, ale Bubáčka převyšuje větší akčností (a vyhovuje mi, že se tady Lukáš vyskytoval jen okrajově, v prvním díle byl místy dost svéhlavý). Nijak nezastíraná výchovnost ke knížkám Daniely Krolupperové patří.

Laurinka1000
23.08.2020 5 z 5

Moc pěkná kniha

Anička2011
07.05.2020 5 z 5

Bubáček je super.

filip19
06.11.2017 4 z 5

V knížce se mi líbilo, jak Lukáš udělal člověče, nezlob se.

MartinaF
30.01.2017 4 z 5

Zatím poslední díl o Bubáčkovi. První kapitola byla hodně divoká a nebýt toho, že jsem četla první dva díly, asi bych moc nepochopila, kdo je Bubáček a Myšošlap. Pak se ale děj opravdu povedl, Bubák byl opravdu skvělý. Přečteno na jeden zátah.