Jak běžet do kopce

Jak běžet do kopce obálka knihy
Mé hodnocení:

Osobitá, víceméně duchovně zacílená cestopisně-biograficky-fejetonisticky optimistická prvotina známého ženského klauna, herečky Jany Paulové, nebyla při svém tištěném vydání kusem v řadě dobových hereckých breptů, ale vpravdě poctivou literaturou o hledání vlastního „já“ na cestách velkým světem i světem autorce těch nejbližších. Knížka se stala nečekaným bestselerem, mj. obdržela Zlatou knihu Carpe diem za 10.000 prodaných výtisků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84470/jak-bezet-do-kopce-84470.jpg 3.965
Literatura česká
Vydáno, Carpe diem

Kniha Jak běžet do kopce

sabca
24.07.2016

Tak tuto knihu bych si nepůjčila, kdybych jí nepotřebovala do plnění Čtenářské výzvy 2016. Ale byla jsem docela mile překvapená jaká je Jana Paulová zdatná cestovatelka. Knížku jsem přečetla za odpoledne a mohu doporučit

cukrovka
19.03.2016

Příjemná a milá knížka o cestování a hledání sebe sama.

Ali1960
17.02.2016

Knížka mě moc pobavila, poučila, potěšila... Krásné čtení, při kterém jsem se musela usmívat. Vřele doporučuji !

p.stranska
22.02.2015

Přesně jak je psáno na přebalu knihy: poctivý pokus o krásnou literaturu. Přeji autorce mnoho zdaru do dalšího psaní.

dada108
01.02.2015

Velice milá, svěží a vtipná kniha, takové české Jíst, milovat, meditovat, ale troufám si říct, že lepší :)

bytost
18.12.2014

Tuhle milou knihu jsem našla v souvislosti s tím, že jsem se zapojila do činnosti občanského sdružení www.zmenmujosud.cz Netušila jsem, že Jana Paulová je nejen výborná herečka, ale i kvalitní člověk, který neváhá podporovat druhé.
Kniha vypráví o životě, názorech a cestovatelských zážitcích paní Jany. Rozhodně stojí za přečtení, změní se vám náhled na herce. Obdivuji její kuráž cestovat po celém světě a to i do odlehlých míst sama. Klobouk dolů..!

minirock
08.04.2014

Knížka mě mile překvapila, vůbec jsem to nečekal ale je opravdu radost číst zážitky Jany Paulové z jejích cest po světě. Na nic si nehraje, píše tak jak cítí, sděluje radosti i zármutek, zamýšlí se nad životem i smrtí. Moc pěkné a poučné čtení.

Tiffany
03.02.2014

Já musím říct, že knížku jsem otevřela.., protože jsem byla asi spíš zvědavá, ale ani v nejmenším nezklamala. Mile napsaná a osobnost paní Paulové se tam zrcadlí. Knížka si na nic nehraje...Člověk čte a musí se usmívat. Navíc všichni se jednou dostaneme do bodu, že se hledáme....a hledáme nějaký ten smysl života... PS : knížku provází moc pěkná ilustrace její dcery.

debe
18.02.2013

Optimistická, svěží a hlavně krásně zpracovaná kniha s úžasnými ilustracemi. Stojí za přečtení a třeba i jenom prolistování!

lucajda
23.12.2010

Pěkně a vtipně napsané, a hlavně hodně energetická žena. krásná kniha