Jak básníci neztrácejí naději

Jak básníci neztrácejí naději https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31489/bmid_jak-basnici-neztraceji-nadeji-xVu-31489.jpg 4 34 4

Básníci série

Filmová povídka vznikla na základě scénáře 5. dílu filmových Básníků, u jejichž zrodu stáli před lety spisovatel a scenárista L. Pecháček, producent M. Šmídmajer a režisér D. Klein. "Básníkům" je nyní už čtyřicet a mají za sebou úspěchy i pády. Hlavní hrdina Štěpán Šafránek se po smrti maminky musí konečně postavit na vlastní nohy a rozhodnout, jak naloží se svým životem... Text plný laskavého humoru dopro- vázejí snímky z filmu. Váz., 176 + 16 str. barev. fotopříl., 14,5 x 20,6 cm... celý text

hippiesak
hippiesak
14.07.2022 4 z 5

Z pětice těchto útlých knížek je tato asi nejlepší, páč jsem viděl "pětku" snad jen 5x :) Ale i to je dost. Ale konec jsem si nepamatoval, tak jsem si to mohl aspoň trošku užít.

Venda32
Venda32
02.08.2021 5 z 5

Za mě osobně zatím asi nejvtipnější díl (šestku se chystám číst). Zároveň ale v tomto díle působí Štěpán nejvíc jako posedlý sexem. V ostatních dílech to bylo decentnější.

MíšaS.
MíšaS.
23.07.2020 2 z 5

Prakticky stejné jako film, který také není nic moc. Přečíst se to dá. Oddechovka, při které se doopravdy nemusí myslet.

haki34
haki34
18.11.2016 3 z 5

3 jen z nostalgie - myslim ze tento dil se moc nepovedl.. Stepan tady na me uplne nejvic pusobi jako starnouci prolhany uchylak...ktery chce vlastne jen to jedno.. Ostatni prominou ;)

Kniha Jak básníci neztrácejí naději je v