Byla tak krásná

Byla tak krásná https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6416/bmid_jack-swyteck-byla-tak-krasna-bJl-6416.jpg 4 28 5

Jack Swyteck série

< 5. díl

Právník Jack Swyteck má novou přítelkyni Miu a je přesvědčený, že konečně našel partnerku pro celý život. Situace se však zkomplikuje, když mladá žena náhle zmizí. Jacka v tu chvíli zasáhne nejen ztráta milenky, ale také nečekané zjištění, že je Mia vdaná a její manžel, bohatý magnát Ernesto Salazar, dostal zprávu, aby za ni zaplatil výkupné. Dejte mi tolik, na kolik si ji ceníte, zní vzkaz záhadného únosce, který šíří hrůzu mezi floridskou smetánkou a po němž usilovně pátrá zvláštní agentka FBI Andie Henningová. Jackova přítelkyně totiž není jeho jedinou obětí. Zatím poslední žena, kterou unesl, byla manželka pohádkového boháče Drewa Thorntona, který zaplatil nepolapitelnému zločinci milion dolarů, a přesto své ženě život nezachránil. Na rozdíl od Thorntona však Salazar výkupné zaplatit odmítne, protože se dozvídá o Miině poměru s Jackem Swyteckem. Tvrdí proto, že jeho manželka pro něj už žádnou hodnotu nemá. Jack se tedy vydává po stopách své přítelkyně sám, navzdory její neupřímnosti, záhadné minulosti a podivnému utajovanému manželství. Hrůzyplné pátrání po šíleném pachateli ho vede křivolakými uličkami, v nichž číhá spousta nebezpečí a překvapení a čtenář zůstává v napětí až do poslední stránky... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , BB art

Got the look , 2006

Ira13
04.01.2022 4 z 5

Občas trochu rozvláčné, ale ke konci se kniha četla sama

anája
25.02.2021 4 z 5

Poutava detektivka, zajímavé dějově linky a na konci nechybí prekvapeni

DickBach
03.09.2019 5 z 5

Velmi dobře vystavený příběh, charakter postav i dějová linka. Skvělé podání a excelentní závěr.

sabca
10.09.2013 4 z 5

Kniha se dobře četla. Napínavá, plno děje a zajímavý nečekaný konec. Stojí za přečtení.

trpaslyk
04.11.2011 4 z 5

Dobrá detektivka, poutavá, zajímavá, s vyhraněnými charaktery postav, s překvapivým koncem.

James Grippando
americká, 1958
2006  80%Byla tak krásná
2007  83%Dědic nesmí zemřít
2005  77%Mimo podezření
2000  74%Prosba o milost
1999  79%Nalezené peníze

Kniha Byla tak krásná je v