Pomsta

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239939/bmid_pomsta-BLy-239939.jpg 4 245 56

Jack Reacher série

Jack Reacher stále sám a sám… Z kdysi obávaného vojenského policisty se stal tulák bez domova a bez adresy. Armáda si ho však přesto najde. Potřebuje ho, protože kdosi vystřelil z neuvěřitelně velké vzdálenosti na francouzského prezidenta. To by dokázal pouze jediný člověk. A Reacher je jediný člověk, který by ho dokázal najít. Lee Child ve své další napínavé knize z návykové řady o Jacku Reacherovi posílá svého hrdinu přes Atlantický oceán do Paříže – a pak dál do Londýna. Musí najít zabijáka, který prahne po pomstě. Ještě nikdy nebylo tolik ve hře… Jelikož tentokrát je to osobní záležitost.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , BB art

Personal , 2014

rumund
15.04.2024 3 z 5

No trošičku zklamání. Kniha začala velice čtivě, ale postupně mě kniha začala mírně nudit a časem jsem se i ztrácel v ději. Závěr knihy mě ještě trošičku vzkřísil, ale ne nijak ohromně. Přitom knihy o Jacku Reacherovi mám docela rád a přečetl jsem jich pěknou řádku, ne-li všechny.

items
25.03.2024 2 z 5

Nuda.
Prekombinované až hrôza. Premúdrelé rovnako.
Pri knihách sa snažím oddychovať a vypínam, ale teda ten nezmysel ohľadom streľby, ktorý bol (a bál som sa, že nebude) vysvetlený na konci knihy, mi vŕtal hlavou počas celého príbehu. Ako mohlo takej kravine uveriť toľko ľudí.

zd0981
12.01.2024 4 z 5

4 jen proto, že tentokrát nevlezl do postele se žádnou krasavicí.
Stárne nám chlapec...

Luigi1
09.03.2023 3 z 5

Tak mě překvapil rozjezd který byl slibný pak jako kdyby dostal kotvu

Merlin_CZ
23.05.2022 5 z 5

Klasický Reacher, tentokrát ale žádná kráska v posteli s Jackem neskončí :) to je snad poprvé za 19 dílů :)
každopádně výborný díl, jeden z nejlepších a bavil opravdu hodně :)

veronika9761
27.03.2022 5 z 5

klasicky reacher

Senza Jenka
09.03.2022 4 z 5

Malinko překombinované.

mysce
14.07.2021 5 z 5

Atentát na francouzského prezidenta je neúspěšný pouze díky novému typu neprůstřelného skla. Střelec prokázal znamenitý talent, takových sniperů je v každé generaci jenom hrstka a odpovědná místa si o nich napříč světem udržují důkladný přehled.
Jelikož existuje reálná hrozba, že když ho nedostanou, zkusí příště vystřelit na někoho významnějšího, tak americké tajné služby, armáda i ministerstvo zahraničí spojí své síly a povolají Jacka Reachera, protože mezi podezřelými je i střelec, kterého dostal před lety do vězení.
Začíná hon na ostřelovače. Děj pádí přímo kupředu smrtící rychlostí a je jedním z nejzábavnějších dílů série.
Hvězdička i za to, že Reacher jezdí v Londýně škodovkou!

Reacher81
04.06.2021 5 z 5

Senzace. Naprosto bezvadný díl. Příběh točící se okolo pomsty byl prostě famózní. Bývalý odstřelovač, kterého Reacher poslal před 16 lety do vězení, se chce pomstít. Reacher opět vyvázl živý jen díky štěstí. A ne jednou, ale hnedle dvakrát. Dále se mi velmi líbil Malý Joey. Skvělá postava. V nějakém předešlém díle, tuším že Vedra Reacher poznamenal, že jednoho dne narazí na protivníka mnohem většího a nebezpečnějšího a možná přijde i o život. A Malý Joey byl zrovna takový protivník, jakého Reacher tehdy popsal. Přes dva metry se sto čtyřiceti kily. Dále se mi líbily Reacherovy navrácené výčitky svědomí na smrt jeho bývalé kolegyně, kterou zapříčinil. Trošičku mě zklamal střet s bývalým odstřelovačem Johnem Kottem prahnoucím po pomstě. Reacher ho dostal prakticky bez vynaložení nejmenšího úsilí. Ale jinak nemám co vytknout. No a teď na Odpočívej v pokoji!

careras.c
01.06.2021 5 z 5

pěkné pěkné…

Vlaďkaa4
09.04.2021 4 z 5

Tyto pohádky pro dospělé nikdy nezklamou, ale tentokrát to nebylo úplně dech beroucí. I když konec je dost zašmodrchaný????

hanzmb
22.11.2020 4 z 5

Každý autor série, která se dostane přes 10 dílů, musí začít zvažovat změnu základního schématu. Už jen proto, aby byli čtenáři rádi, když se vrátí k původnímu :-). A Child to umí. Ty výpravy do minulosti patří dle mého k nejlepším dílům. Proto mě změna prostředí nevadí. Spíš naopak. Je to takový lehce nadprůměrný díl. Jen je mi líto Reachera, že mu tentokrát autor nedopřál nějaký ten románek s půvabnou agentkou .

CharlesWard
09.06.2020 3 z 5

No hurá, záporák byl a někdy do poloviny šlo o nabitý thriller. Od poloviny knihy bohužel o něco zpomaluje tempo, ale nakonec to trošičku vynahrazuje závěr. Jen mě mrzí, že Childovy knihy mají dobrý nápad, ale někde v průběhu každé knihy, to Leoš něčím zkazí a výsledný dojem je proto o něco horší, než by byl bez zklamání v průběhu knihy. Po muži na odstřel další o něco odosobněná kniha.

AlčaVaca
06.12.2019 4 z 5

Děj měl spád, vtip a samozřejmě hlavního hrdinu, který všechno zvládne levou zadní. Nic, co by čtenáře překvapilo, ale čtivé a bez nudných pasáží. Těším se na další :-)

rasputin
28.10.2019 4 z 5

Občas jsem se trochu ztrácel v poněkud překombinovaných myšlenkových pochodech Jacka Reachera, ale posledních 80 stran to hodně vylepšil.

cori
26.05.2019 3 z 5

Reachera opět povolá armáda, aby pátral po atentátníkovi. Doprovod mu dělá sličná agentka, o generaci mladší, tudíž se tentokrát sex nekoná. Čekala jsem na nějaké velké rozuzlení, ale nakonec z toho vypadla promoakce jako z finstrálu.

oleg
13.05.2019 4 z 5

Jako vždy,dobré čtení,mě to baví....

Lolila
13.02.2019 3 z 5

Mám rada sériu s Reacherom, ale táto časť ma nezaujala. Dej začínal zaujímavo, ale niekde po Paríži začal byť rozťahaný a prestal ma baviť. Ale nevadí, kvôli jednej (pre mňa menej zaujímavej) časti nezanevriem na knihy od tohto autora.

ivoiro
02.02.2019 4 z 5

Příjemné oddechové čtení.

konicekbily
21.09.2018 3 z 5

Po pěkném rozjezdu se děj pomalu vytrácí a rozmělnuje a už jsem se nedokázal vstřebat do autorových myšlenek. Průměr!