Unesená

Unesená https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156867/bmid_unesena-FPE-156867.jpg 4 496 105

Jack Caffery série

Mo Hayder vždycky psala morbidní thrillery. Ale tohle tady ještě nebylo. Ponurý listopadový den se chýlí k večeru, když detektiv Jack Caffery přijíždí vyslechnout svědky krádeže auta. Takových případů už bylo... Rutinně zahájí vyšetřování, ale brzy zjistí, že tentokrát je to jiné. V tomto autě totiž seděla jedenáctiletá dívka. A ještě stále se pohřešuje. "To byl teprve začátek," napíše únosce policii. "A nepočítejte s tím, že konec přijde brzy." Stačí jen těch pár slov a Caffery pochopí, že je pouze otázkou času, kdy si pachatel vyhlédne další auto s dítětem na zadním sedadle. Říká se o něm, že je nejlepší policajt ve městě. Má dobrý nos a kromě obrovských zkušeností se může spolehnout i na svůj instinkt. A právě policajtský instinkt mu napovídá, že něco je špatně. Ani tentokrát se nemýlí...... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: ekniha , Domino

Gone , 2012

Melaanie
Melaanie
16.02.2015 5 z 5

Dobře napsaný a napínavý děj.

martunka
martunka
31.01.2015 4 z 5

Napínavé, originální, nervy drásající, nečekané zvraty. Prostě další výborná kniha od Mo Hayder.

Illaa
Illaa
20.01.2015 4 z 5

Velmi napínavá kniha, plná zajímavých zvratů. V druhé půlce začne autorka mírně odkrývat identitu únosce, kdy ji již podle nabídnutých indicií můžete docela hladce odhadnout. Téma knihy mi přišlo daleko poutavější než například autorčin Rituál.

Lenyaa
Lenyaa
20.01.2015 5 z 5

Unesená mě od začátku chytla a nepustila..... Autorka má opravdu talent udržet napětí až do poslední stránky!!! Velice čtivá, promyšlená, napínavá kniha a o závěru ani nemluvím!!! Zkrátka jedna z mých nejoblíbenějších autorek

Jitulisko
Jitulisko
05.01.2015 5 z 5

Autorka opět nezklamala, perfektní čtení ;)

missa85
missa85
29.12.2014 5 z 5

Myslím, že jakákoli knížka od Mo Hayder nepotřebuje komentář... :-) Jen je pravda, že podezřelého jsem též tušila...

jasmína
jasmína
26.11.2014 4 z 5

Kniha byla napínavá, a ač jsem pachatele tušila, dost mě to šokovalo.. Nyní si počtu něco klidnějšího, ale Mo Hyder si mě získala, škoda, že něco nechystá i Joy Fieldingová..

lenkavildomcova
lenkavildomcova
19.10.2014 5 z 5

Mo opět nezkklamala, kniha měla spád a přesto, že jsem zhruba v polovině měla podezření na pachatele, tak mě v další části ukolébala, že to není on... a byl :-). doporučuji...

MaLoMe
MaLoMe
25.08.2014 5 z 5

Táto kniha priamo nadzväzuje na knihu SKIN, ktorú ale Domino nevydalo. Preto vzťah Jacka a Blchy nenadväzuje na knihu Rituál, ale od začiatku ho komplikuje niečo o čom nemáme tušenia resp. je len v náznakoch. Dosť ma to mrzí, že knihy nie sú vydávané v takom poradí ako ich autorka písala. Zvlášť keď ide o sériu, v ktorej okrem krimi línie prebieha aj vzťahová línia. Samotná autorka už od knihy Rituál nazýva túto sériu Walking Man. Na svojej web stránke http://www.mohayder.net/library.php?b=Ritual v časti Behind the Book zaujímavo vysvetľuje prečo sa tak stalo.
Inak samozrejme Unesená je skvelá knižka tak ako všetko čo doteraz Mo napísala.

sabca
sabca
18.08.2014 4 z 5

Kniha byla zajímavá a napínavá od začátku do konce. Stojí za přečtení.

iva23
iva23
10.07.2014 4 z 5

Paráda. Bavilo mě to mnohem víc než Sněhulák nebo knihy Larse Keplera.

Baiba
Baiba
26.06.2014 3 z 5

Asi jsem přečetla už moc thrillerů a detektivek, tak už mě toho moc nepřekvapí. Nemůžu říct, že bych se vyloženě nudila. Příběh má spád a potenciál přinést zajímavé rozuzlení, což se bohužel nestalo. Čekala jsem trochu nějaký přesah (např. ve vztahu mezi rodiči a dětmi), ale zakončení nepřineslo nic nového... Čekala jsem trochu víc... Moje chyba :) Ale jako čistě odpočinková literatura román obstojí dobře.

Adria Orici
Adria Orici
16.05.2014 5 z 5

Sakra Mo jsi normální ? Takoví bezvadný příběh si mě naservírovala .... . Skvěle čtení ! Blahem chrochtám ještě tet ! Tvůj styl mě sedne vždy. Zpomalení děje ,zrychlení a velké finále . Knihu sem si donesl z knihovny včera odpoledne . Před chvílí jsem dočetl. Ebook si pořídím . Ještě jednou Ti děkuju za skvělé čtení .

derminator
derminator
23.04.2014 5 z 5

Wow, jedna z nejnapínavějších a nejlepších knih co jsem kdy měl v ruce. Je to tak napínavé že Vás to donutí číst hluboko do noci. Nemohu jinak než říci že Mo Hayder je v současné době jedna z nejtalentovanějších spisovatelek současnosti. Dávám 100%.

radecekdoh
radecekdoh
16.03.2014 5 z 5

Knížka je první, co od autorky čtu, ale když tu tak píšete, že není tak drsná jako ty předchozí, musím si přečíst ty ostatní. To drsné mě tam baví nejvíc :) Jsem napjatá, mám typ na únosce, tak jsem zvědavá, jestli jsem to trefila :)

simecka
simecka
22.01.2014 5 z 5

Výborná kniha. Doporučuji.Napínavá od začátku do konce.Super počteníčko.

evasamankova
evasamankova
19.11.2013 3 z 5

Moje třetí kniha od autorky a musím říct, že se mi líbila nejvíce. Nebylo to tak těžkopádné ani nechutné jako předchozí knihy. Tentokrát na úkor zvráceností, které byly podstatou předchozích knih, autorka přidala více příběhu. Což oceňuji. Příběh se četl dobře. Překvapení na konci se mi v tomto thrilleru vyhnulo, ač většinou pachatele neodhalím, v Unesené se mi to povedlo velmi brzo. Fajn thriller, ale nic co bych už v trochu jiné podobě nečetla.

isobel2000
isobel2000
06.09.2013 5 z 5

Napínavé od začátku do konce, navíc překvapení nakonec.

petka-2007
petka-2007
28.08.2013 5 z 5

Výborné, Mo opět nezklamala...Napínavé, ke konci s překvapením. K přečtení určitě doporučuji.

Hella
Hella
13.08.2013 4 z 5

Pěkný. Fakt pěkný. Nelze se od knihy odpoutat...takže jsem po bytě chodila s knihou v ruce.

Anglie thrillery únosy dětí

Mo Hayder