Já zhubnu zdravě a natrvalo: Můj průvodce na 12 týdnů

Já zhubnu zdravě a natrvalo: Můj průvodce na 12 týdnů https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337279/mid_ja-zhubnu-zdrave-a-natrvalo-muj-pru-B6V-337279.jpg 4 11 3

Zásadní česká kniha o zdravém a účinném hubnutí, zabývající se psychikou, výživou a pohybem Kniha vychází z metodiky STOBu a celoživotní praxe Ivy Málkové s hubnoucími, která propojila důkladnou znalost lidské psychiky, osobní zkušenost s nadváhou a dokázala teoretické znalosti převést do praktického života. Nejste sami se sebou spokojení, protože máte kila navíc? Vyzkoušeli jste již nejrůznější diety a všemožné metody, jak zhubnout? Chybí vám vůle nebo vám dělá problém odolávat lákavým nabídkám, které na vás neustále číhají? S touto knihou své nadbytečné kilogramy shodíte a budete si jídlo více užívat! A především budete žít radostnější život, který se nebude točit jen okolo hubnutí. Kniha se nezabývá pouze tím, co jíte, ale především tím, proč jíte a jak jíte. K trvalému zhubnutí vede jediná cesta – příjemná změna životních návyků. Kompletní prověřený průvodce vás naučí, jak zvládat stres a emoce a neřešit je jídlem, jak odolat lákadlům, jak mít rád sám sebe, jak si sestavit a zlepšit svůj jídelníček a neochudit se o radost z jídla a jak zapojit pohyb do života. Zabývá se i tím, jak si po zhubnutí váhu udržet a znovu nepřibrat. Vše je vysvětleno na názorných příkladech, díky nimž pochopíte, proč diety nefungují a proč je důležité si najít svou vlastní, vám příjemnou cestu. Oproti původnímu vydání je kniha obohacena o přístup všímavosti – mindfulness, který se ukazuje jako jedno z velmi efektivních řešení problematiky nadváhy. V knize je přiložen Nákupní tahák – při nakupování tak budete vyzbrojeni informacemi, které potraviny vložit do košíku a jakým se spíše vyhýbat. Součástí knihy je i program systematického zaznamenávání vlastních úspěchů a váhových úbytku, které se zapisují do formulářů, jež jsou ke stažení přímo na webových stránkách smartpress.cz nebo na stob.cz.... celý text

JancaMia
23.01.2023 4 z 5

Novější a srozumitelnější, modernější vydání knihy " Jak hubnout pomalu, ale jistě" . Už zapojuji celou rodinu. Lepší kniha na trvalé zhubnutí neexistuje (Močiginová, břicháč , fit pro život, Kořínková ... ti všichni se mohou jít schovat).

Veve131
19.10.2019

Skvělá kniha! Mám od paní Málkové i další knihy a moc se mi líbí. Vše je promyšlené a srozumitelně napsané.

bigbabe
10.07.2018 4 z 5

No, četla jsem ji možná i déle než 12 měsíců. Dle mého názoru zatím nejlepší cena na toto téma i přesto nebo možná právě proto, že tam nebyl jediný recept.

hubnutí stres zvládání stresu

Kniha Já zhubnu zdravě a natrvalo: Můj průvodce na 12 týdnů je v