Já už budu hodná

Já už budu hodná https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364027/bmid_ja-uz-budu-hodna-M0X-364027.jpg 4 259 82

Léto je za rohem, když se studentka Juli přestěhuje do malé podkrovní místnosti v půvabném mnichovském bytě. Sdílí byt s mladou herečkou Gretou, kterou si okamžitě zamiluje. Ale hlavně, konečně může začít naplno žít. Ale Juli má čím dál tím větší pochybnosti, že s ní Greta nehraje fér a že se pod příjemnou slupkou schovává velmi krutá bytost. A když se objevuje první mrtvola, Juliin život se mění v peklo. Ale mrtvola v jejich bytě není zdaleka poslední. Kamarádka zmizí a na schodišti se nachází další tělo. A další přibývají. Juli je ve velkém nebezpečí a na útěk je příliš pozdě...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Ich will brav sein , 2017

veronika3141
26.07.2019 4 z 5

Kniha se pekne cetla ,zajimave vyusteni,ja se trochu musela zamyslet,nez mi to doslo,ale nevadi to jsem cela ja :)za me pekna knizka :)

luc-b
22.07.2019

Čtivá kniha, zajímavý příběh od samotného začátku. Příběh mě nutil číst dál a dál. Závěr překvapivý, nečekaný.

PetraCy
14.07.2019 3 z 5

Od poloviny napínavé a nečekané rozuzlení, i když jsem to trochu tušila...

Avila
15.06.2019 3 z 5

Knize se určitě nedá odepřít čtivost. Ale postupně během čtení ztrácela dech a napětí. Zhruba u 180 stránky jsem začala tušit..... jak to asi bude takže žádné velké odhalení se pro mě nekonalo.

monci6485
09.06.2019 5 z 5

Perfektní, napínavé až do konce.

jasmína
21.05.2019 5 z 5

Mně se kniha četla skvěle, nemohla jsem přestat a možná budu jediná, koho nenapadlo vyústění, ale nevadilo mi to, aspoň jsem měla po dočtení o čem přemýšlet a snad vydá autorka další knihu.

Mám ráda tento styl, kde je napětí i psychologie..

niki7763
18.05.2019 4 z 5

Je pravda, že knížka se skvěle čte. Klobouk dolů ... Pořád nějaké napětí ... Co se týká konce, nějak jsem neporozuměla úplně všemu. Dost věcí mi tam přišlo neobjasněných ... Nemůžu víc dodat, jelikož bych prozradila budoucím čtenářům oč tam běží, ale za mě nebyla zase vůbec špatná a určitě doporučuji si ji přečíst :) ...

lenka.g
18.05.2019 3 z 5

Za mne zklamání. Od půlky bylo vcelku jasné, jak se věci mají a dočetla jsem jen proto, že jsem na základě komentářů doufala, že se pletu a závěr mne překvapí.

NADEI
16.05.2019 4 z 5

Pěkná a zajímavá knížka s hororovými prvky, vraždami a záhadami. Čtení mě bavilo až do samého konce, kdy už to bylo trošku moc, ale třeba bude pokračování.

reňa30
13.05.2019 4 z 5

chvilkami napínavé až hororové čtení..zhruba od poloviny knihy je jasné, kdo za vším stojí. Kniha se četla svižně a popoháněla mne dál a dál otáčet přečtené stránky.Závěr byl bohužel zklamáním ( myslím,že se dal zpracovat mnohem lépe,děj příběhu měl k tomu dobře našlápnuto).

putpuda
05.05.2019 4 z 5

Mě to bavilo :D
Myslela jsem tedy,že to bude spíš tak trochu horor....dobře se četla, krátké kapitoly...
Hodně se tu řeší konec, no mě by se líbil taky trošičku jinak,ale budiž...

dawson321
22.04.2019 4 z 5

Jedná se jednoznačně o čtivý a napínavý thriller, který jsem sám přečetl během dvou dnů. Mínusem knihy jsou ale nesympatické postavy a za mě i bohužel finální rozuzlení, které mi přišlo už dost přitažené za vlasy.

ArwenAragorn
18.04.2019 3 z 5

Nejdřív mě kniha bavila, byla čtivá a napínavá. Ke konci mi však připadala hodně chaotická a docela neuvěřitelná, přestože došlo k objasnění všech záhad a vražd. Pro mě byl tedy thriller spíš zklamáním. Je to něco mezi 2 až 3 *.

Marfinka
17.04.2019 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Dokonce jsem si říkala, že se čtením musím přibrzdit, abych si jí nedočetla moc rychle :) Konec je opravdu zajímavý a knížku doporučuji.

vera4669
14.04.2019 2 z 5

Nemohla jsem se začíst, a až do konce u mě bez většího napětí. Za mě bohužel kniha nezajímavá.

S.Nicole93
11.04.2019 3 z 5

Kniha jako taková není špatná, má snad možná až příliš velkou reklamu a proto jsem od ní očekávala více. Jinak zajímavý námět a dobrý konec knihy. Do konce jsem netušila, jak to vše dopadne. Kniha se mi líbila, ale po druhé bych již po ní nesáhla. Přesto doporučuji, za přečtení stojí.

Marllenka
11.04.2019 3 z 5

Docela dobře napsané, zajimavý námět. Kniha je čtivá, má spád, konečné rozuzlení se ke konci knihy nabízí.

KnihomolkaKatka
05.04.2019 4 z 5

Neodhadla jsem vraha, i když je přímo před nosem. Co mi trochu (vlastně dost) kvůli určité skutečnosti vadilo, byla poslední kapitola. Ale jinak vřele doporučuju.

martinka07
30.03.2019 4 z 5

Zajímavý příběh. Konec mě celkem překvapil, ačkoliv kdo je vrah se celou dobu nabízí.

lenuskav
28.03.2019 5 z 5

moc se mi to líbilo. zaver knizky sem tak trochu cekala,ale nikdy nevite ???? urcite doporucuju