Já už budu hodná

Já už budu hodná https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364027/bmid_ja-uz-budu-hodna-M0X-364027.jpg 4 259 82

Léto je za rohem, když se studentka Juli přestěhuje do malé podkrovní místnosti v půvabném mnichovském bytě. Sdílí byt s mladou herečkou Gretou, kterou si okamžitě zamiluje. Ale hlavně, konečně může začít naplno žít. Ale Juli má čím dál tím větší pochybnosti, že s ní Greta nehraje fér a že se pod příjemnou slupkou schovává velmi krutá bytost. A když se objevuje první mrtvola, Juliin život se mění v peklo. Ale mrtvola v jejich bytě není zdaleka poslední. Kamarádka zmizí a na schodišti se nachází další tělo. A další přibývají. Juli je ve velkém nebezpečí a na útěk je příliš pozdě...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Ich will brav sein , 2017

schvomis
13.03.2024 2 z 5

Příběh Juli mě zaujal. Ale v podstatě někde u třetiny knihy mi došlo, jak to asi bude a nemýlila jsem se.
Dále nekonečné popisy, do detailů popsán každý krok na procházce... naprosto zbytečné, nepoutavé. Konec, cca posledních 50 stran mě zase chytl, i když jsem tak nějak věděla, jak to dopadne.
Po dalších knihách od autorky už pátrat raději nebudu.

lalela
12.12.2023 5 z 5

Tak tohle byla skvělá knížka. Tolik jsem Juli věřila a tolik mě zklamala.

Adriena838772
14.09.2023 5 z 5

Moc dobrá knížka a moc se mi to líbilo doufám že bude další pokračování

Chio.77
26.05.2023 3 z 5

Ze začátku mě kniha bavila, ale časem jsem byla zklamaná, protože děj byl zdlouhavý. Řešila se dokola Juli, podnájemnice Gréta s přítelem, několik vražd, záhada s bytem. Konec byl nečekaně překvapivý. Kniha je spíš taková roztahaná oddechovka.

Janík511
13.08.2022 3 z 5

Nic moc, konec divný.

Doubravka1975
10.07.2022 5 z 5

Skvělé a napínavé a celé zamotané, že jsem až do konce normálka vůbec netušila . Možná trochu zbytečné a zdlouhavé pasáže o horkém počasí.
Pěkná obálka

Parwana
08.05.2022 5 z 5

Po delší době thriller, který byl napínavý až do konce. Od poloviny knihy jsem začala tušit rozuzlení, v poslední třetině to do sebe začalo krásně zapadat. Skvělé čtení na víkend.

lachtan77
05.04.2022 2 z 5

Bohužel to nemělo hlavu natož patu. Vraždy nepopsaný, nesmyslný a vyšetřování žádný. Konec předvídatelný a nedomyšlený. O thriller v žádném případě nejde. Chybělo tam napětí, akce, reálné myšlení. Místo nekonečného popisu počasí mohla autorka líp do příběhu zapojit minulost nebo třeba popsat víc dětctví. Název knížky mě bohužel zlákal natolik, že jsem si nepřečetl komentáře, což normálně dělám.

Acquenta
01.04.2022 2 z 5

Tak tohle opravdu ne. Příběh nesmyslný , špatně se četl , nebavil. Tohle se opravdu nepovedlo :-(

andrea7191
02.02.2022 2 z 5

Podle popisu mě kniha dost zaujala, ale byla jsem zklamaná. Nebavilo mě to. Místy mi to přišlo zbytečně táhlé, nezáživné. Ve chvíli, kdy se děj začal rozvíjet to vypadalo, že by se to mohlo rozjet, ale nerozjelo. Žádný spád se nekonal. Táhlo se to jako žvejkačka.

Kniholapka
08.11.2021 4 z 5

Tak toto byl úžasný psychologický thriller a že už jsem jich pár přečetla. Od začátku jsem se tentokrát zmýlila a fandila té nepravé. Nevěděla jsem, co mě v knize na další stránce čeká a přesto to bylo jedno velké wau...A konec? Co to jako bylo? Kam zmizela a dokončila svou pouť? To si nejspíš mohu jen domýšlet, každopádně klobouk dolů. Tohle byla naprostá paráda.

michaela.22
29.09.2021 4 z 5

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila. Dobře se četla a od začátku byla napínavá. Místy mi přišlo že je děj zbytečně táhlý a trochu mi vadilo téma horkého počasí, které bylo stále dokola omíláno. Jinak děj skvěle zamotaný, až do konce knihy jsem netušila, jaká je realita. Překvapil mě závěr knihy. Mohu všem doporučit.

evik_svistik
08.09.2021 5 z 5

Tak já můžu říct woow, moc parádní, napínavý psychothriller. Nečekaný závěr, jsem moc spokojená.

maličkán
01.08.2021 3 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, nakonec mne zklamala. 3/4 knihy docela nudné, spíš asi pro mladší čtenářky, zaujaly mne pouze kurzívou psané mezikapitolky. Poslední část knihy už
byla lepší, proto dávám 3 hvězdičky.

Leena
23.06.2021 4 z 5

Tak mě se to líbilo moc, měla jsem dvě verze, ale do poslední chvíle jsem nevěděla, ke které se přiklonit:-)
Mám ráda takové mírně psycho knížky.

Sati
10.05.2021 4 z 5

Napínavá kniha, bavila mě hned od začátku, pro mě nečekaný konec, po dlouhé době kniha co mě nadchla

michterhel
05.04.2021 3 z 5

Začátek jako slohovka 2. ročníku střední školy. Asi od 80 stránky stoupá napětí, ale lehce za polovinou už byl konec víceméně jasný.

Littlemonday
04.03.2021 3 z 5

Ze zacatku byla knizka fajn, nabizela se hromada moznych scenaru a zapletek, coz udrzovalo ctenare v napeti. Ovsem po pulce knizky jako by autorce dosel dech a zacal psat nekdo jiny, nekdo bez fantazie. Najednou to bylo vsechno zmatene, tezko uveritelne a hrozne rychle.

pety679
07.02.2021

Přečteno, za mě spíše slabší průměr

Lenoulinka
23.01.2021 2 z 5

Kniha mě bavila do půlky. To mi přišla i jako thriller. Konec mě moc neoslovil. Přečteno, ale žádné nadšení z knihy se nekonalo.