Já + ty: Osudový nebo duchovní partner, sex, peníze

Já + ty: Osudový nebo duchovní partner, sex, peníze https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183386/bmid_ja-ty-Tjz-183386.png 5 6 3

Já + ty série

Může se stát osudový partner duchovním partnerem? To je otázka, kterou často slyším. Tato kniha ukazuje rozdíl mezi duchovním a osudovým partnerem. Dozvíte se, že sexualita je vlastně potřeba se zalíbit druhému, abych se s ním mohla učit. Sex a peníze hrají velkou roli v našem životě. Ani si neuvědomujeme, že se přes tyto dvě složky ztrácíme ve vztahu, protože si nechráníme své srdce. Díky této knize pochopíte nejen svoji hodnotu, ale i svoji sexualitu.... celý text

Gobbi
Gobbi
17.01.2015

Hlavní popis je vcelku výstižný. Knížka pomůže pochopit různé věci a situace, které se v životě stávají. Spoustu lidí se v ní najde a takříkajíc "docvakne" jim co, jak a proč se stalo, tak jak se stalo. Stačí jen otevřít mysl a nebránit vlastnímu rozvoji starými způsoby myšlení a všeobecnými pravidly. Pomůže věci pochopit, uchopit a pracovat s nimi k vlastnímu prospěchu. Autorku bych určitě doporučila.

NoelHudson
NoelHudson
06.07.2014

Tahle kniha není nic pro mě. Neztotožňuju se s názory autorky snad ani v jednom bodě. Nedočetla jsem a ani se k ní nikdy nevrátím natož abych si přečetla jinou knihu od této autorky.

moonchild
moonchild
04.06.2014 5 z 5

Zajímavá kniha o lidských vztazích.Doporučuji všem,co chtějí zjistit kde ve vztazích dělají chyby.