Já ti to vrátím

Já ti to vrátím https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433797/bmid_ja-ti-to-vratim-oRQ-433797.jpg 4 53 19

Jediným únikem z milostného trojúhelníku je pro ni smrt. Třeba i ta vlastní. Stokrát obehraný příběh. Pro klasickou situaci manžel + manželka + milenka neexistuje rovnice. Všechno závisí nad tím, co – anebo kdo další – je ve hře. Tomáš, bohatý podnikatel, si zpestřuje život v cizích náručích a postelích. Jeho manželka Ivana nic netuší až do okamžiku, kdy se jí přizná ke vztahu s nádhernou modelkou. Mladá, dravá a nekompromisní Alexa se však s rolí milenky nemíní smířit. Jde přes mrtvoly – a to doslova. Tomáš musí tedy s pravdou ven. Ivaně se po jeho přiznání zhroutí svět a rozhodne se pro rozvod. Dělba majetku, která s ním souvisí, se však Tomášovi nelíbí. Proto raději volí manželčinu smrt. Ivaniným „pohřbem“ však všechno teprve začíná. S její novou identitou přichází pomsta…... celý text

Pechule
16.11.2023 4 z 5

Čtivé, napínavé, místy vázl překlad, především ke konci byly chyby častější. Ale i přes tyto nedostatky je to zajímavý příběh.

asam
01.10.2023 3 z 5

přečetla jsem------toť vše, co můžu ke knížce říct

kika 13
02.09.2023 3 z 5

Tak jo kdyby jsem autorku nepotřebovala do výzvy tak bych si knížku nepřečetla.Asi tak

essene
15.07.2023 4 z 5

-paráda-nutí to číst dál a dál

Ashlee7
21.06.2023 5 z 5

Knihu jsem doslova slupla jak malinu za jeden jediný večer. :) Krásně čtivá, napínává knížka, prostě chcete vědět, jak to dopadne a nedá vám to. :)

Mruskulka
04.03.2023 5 z 5

Překvapeni. Tímhle jediným slovem můžu tuto knihu ohodnotit. Příběh romanticky s tóny pomsty. Takové knihy většinou nevyhledávám, takže pro mě hezká změna.

petulkapeta
26.02.2023 5 z 5

Na doporučení kamošky, jsem si to přečetla a ano Soni, tohle jsem opravdu nečekala a bylo to velmi mile překvapení. Pomsta je hnusná, ale učel to pro Ivanu mělo, když ji podvedl a ne jednou a k tomu ještě nechal zabít...

marwinmh
21.02.2023 3 z 5

Touha - po moci, majetku a především po pomstě je silným hnacím motorem, o čemž hlavní hrdinové této knihy, ví své.

Arsi
15.02.2023 5 z 5

Rychlé, čtivé, zajímavé. Kniha se četla sama, moc se mi líbila.

Nuttelka
23.01.2023 5 z 5

Nic jsem neočekávala a jsem velmi překvapena, jak mě kniha chytla, že dávám i plný počet :-) Samozřejmě nepřemýšlím, zda to je reálné nebo ne, hlavně, že mě děj chytne a nepustí do posledního slova.

bafuskyBaf
30.12.2022 4 z 5

Za mě super čtení pro ženy s detektivní zápletkou. Dobře se to četlo mělo to spád. Zajímal mě konec...:D

Allla9
21.04.2022 4 z 5

Knížka na jedno přečtení. Nechybí romantika, láska, nenávist, intriky .... . Ale bylo zde dost naivních míst.

adelinka
15.07.2021 4 z 5

Ja som myslela, že idem do romantiky, ale bola som milo prekvapená. Aj keď niektoré veci som si nevedela predstaviť v skutočnosti, ale tak všetko je možné. Príbeh, vlastne pomsta ma detektívny nádych. Ale vcelku fajn čítanie.

alnahu
09.08.2020 4 z 5

Velmi poutavě napsaný příběh ženy, která byla do svého manžela velice zamilovaná, ale po té co se provalila jeho nevěra a začalo jí jít o život, dokázala se mu postavit a pomsta byla sladká.Ráda si přečtu i další knihy od této autorky.

zdehan
06.07.2020 5 z 5

Skvěle napsaný příběh přečteno za jeden den nešlo se od knihy odtrhnout.

gargamelka
05.07.2020 4 z 5

Příběh s nádechem detektivky. Zajímavý, čtivý příběh.

Majka1979
28.06.2020 4 z 5

Veľmi zaujímavý príbeh, určite mi to padlo vhod, trošku zmeny, nesklamal, neohúril, ale určite stojí za prečítanie :) Som rada, že som si knihu mala možnosť prečítať a určite si ešte niečo od autorky vyberiem, mne osobne jej štýl písania pripadá fajn a ľahúčko sa číta :)

bookcase
05.02.2014 3 z 5

Připomnělo mi to Návrat do ráje nebo jak se ten australský seriál jmenoval :). Přišlo mi to trošku přehnané, ale to je jen můj dojem.

danuska
25.08.2013 4 z 5

Fajn kniha, nieco na styl detektivky.

Vita Jamborová
ukrajinská, 1977
2012  93%Som bosorka
2011  85%Nevera ako dôvod
2020  76%Já ti to vrátím
2016  78%Bodyguardka
2022  61%Jak jsem falšovala Picassa

Kniha Já ti to vrátím je v