Já, srandista

Já, srandista https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177364/ja-srandista-177364.jpg 4 29 6

Já, srandista série

Jamie je adoptovaný, žije v rodině s otravným starším bratrem Steviem, který jako by z oka vypadl Dudleymu z Harry Pottera. Jamie je na vozíčku, ve škole říká statečně, co si myslí, a za to ho nešetří školní trapiči, ani Stevie. Ale jak Jamie říká, humor je skvělá zbraň - ironická poznámka odzbrojí i školní hulváty. Ve škole nejsou jen Dudleyové, ale má i dva dobré kamarády a strýčka, kteří ho povzbuzují, aby trénoval, co umí nejlépe. Jamie má totiž komediální talent.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , Albatros (ČR)

I Funny , 2012

filip784
filip784
20.04.2023 5 z 5

"Já, srandista" je zábavná kniha, která mě dokázala pobavit od začátku až do konce.
Tato kniha je plná historek a vtipných příhod, které jsem si opravdu užil.
Autor dokáže být vtipný, což z něj dělá vynikajícího příběhového vypravěče.
Pokud hledáte něco, co vás rozesměje a zlepší vaši náladu, tak tato kniha je pro vás tou správnou volbou.
Četl jsem knihu a musím říct, že jsem si užil každou stránku.
Hlavní postava je velmi sympatická a její historky jsou vtipné a plné humoru.
Tato kniha mě vtáhla do svého světa a bavila mě po celou dobu čtení.
Autor dokáže popsat jakékoliv situace a udělat je zajímavými a zábavnými.
"Já, srandista" je kniha, která dokáže rozveselit a udělat lepší den.
Pokud hledáte něco vtipného pro pobavení určitě bych vám tuto knihu doporučil.

dájavídek
dájavídek
07.11.2022 5 z 5

Velmi zábavná knížka kde se jeden kluk snaží stát srandistou. Jsou tam i nějaké vtipy. :-)

simon2712
simon2712
21.02.2016

Když jsem dostal tuhle knihu, tak jsem si myslel že to bude hrozná kravína.
Ale když jsem to četl tak jsem zjistil, že ta kniha je úplně úžasná.
Doporučuji všem.
Dobré by bylo kdyby James Patterson vydal ještě díl 4.

majdavlče2
majdavlče2
26.11.2015 5 z 5

James Patterson je můj nejoblíbenější autor a tuhle knihu jsem četla už 6krát. Tato kniha je velice vtipná, napsaná stylem, který se dobře čte a má také dobrou zápletku.
Vřele doporučuji všem, co se rádi zasmějí!!! :)

Hoshi
Hoshi
05.11.2015 5 z 5

K této knize jsem se dostala úplnou náhodou v práci, byla mi půjčena a mohla jsem si ji přečíst. Příběh je zajímavý, čtivý a pro děti i přitažlivý. Když jsem si o knize povídala s dětmi a přečetly jsme si nějaké ty vtipy, některé jsem jim musela vysvětlit, ale i tak se smály. Pro dospělého je to oddechové čtení, při kterém se i zasmějeme. Až se někdy dostanu do knihovny a bude k půjčení druhý a třetí díl, ráda si je přečtu.

Evik30
Evik30
20.03.2014

Pro ukrácení dlouhé chvíle perfektní četba. Jinak nic moc. Pattersonovi detektivky jsou rozhodně lepší.
Naposledy jsem četla Černého tygra a to bylo úplně něco jiného. I když na druhou stranu nemůžu srovnávat dětské knihy s knihama pro dospělé.

Autoři knihy

James Patterson