Já, srandista

Jamie je adoptovaný, žije v rodině s otravným starším bratrem Steviem, který jako by z oka vypadl Dudleymu z Harry Pottera. Jamie je na vozíčku, ve škole říká statečně, co si myslí, a za to ho nešetří školní trapiči, ani Stevie. Ale jak Jamie říká, humor je skvělá zbraň - ironická poznámka odzbrojí i školní hulváty. Ve škole nejsou jen Dudleyové, ale má i dva dobré kamarády a strýčka, kteří ho povzbuzují, aby trénoval, co umí nejlépe. Jamie má totiž komediální talent....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177364/ja-srandista-177364.jpg 3.923

Já, srandista 1.

Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

I, Funny, 2012

Kniha Já, srandista

simon2712
21.02.2016

Když jsem dostal tuhle knihu, tak jsem si myslel že to bude hrozná kravína.
Ale když jsem to četl tak jsem zjistil, že ta kniha je úplně úžasná.
Doporučuji všem.
Dobré by bylo kdyby James Patterson vydal ještě díl 4.

majdavlče2
26.11.2015

James Patterson je můj nejoblíbenější autor a tuhle knihu jsem četla už 6krát. Tato kniha je velice vtipná, napsaná stylem, který se dobře čte a má také dobrou zápletku.
Vřele doporučuji všem, co se rádi zasmějí!!! :)

Hoshi
05.11.2015

K této knize jsem se dostala úplnou náhodou v práci, byla mi půjčena a mohla jsem si ji přečíst. Příběh je zajímavý, čtivý a pro děti i přitažlivý. Když jsem si o knize povídala s dětmi a přečetly jsme si nějaké ty vtipy, některé jsem jim musela vysvětlit, ale i tak se smály. Pro dospělého je to oddechové čtení, při kterém se i zasmějeme. Až se někdy dostanu do knihovny a bude k půjčení druhý a třetí díl, ráda si je přečtu.

Evik30
20.03.2014

Pro ukrácení dlouhé chvíle perfektní četba. Jinak nic moc. Pattersonovi detektivky jsou rozhodně lepší.
Naposledy jsem četla Černého tygra a to bylo úplně něco jiného. I když na druhou stranu nemůžu srovnávat dětské knihy s knihama pro dospělé.

Autoři knihy

James Patterson