Já o koze, on o voze…

Já o koze, on o voze… https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4681/bmid_ja-o-koze-on-o-voze-K1U-4681.jpg 4 387 60

Po čtenářsky velmi oblíbeném románu v povídkách Jednou nohou v blázinci příchází Simona Monyová s další humoristickou sbírkou Já o koze, on o voze... Tato kniha je určena všem, co se přiklánějí k názoru, že muž a žena jsou zcela odlišný živočišný druh.

nicolettkaa
17.12.2018 2 z 5

Knihu jsem pred lety dostala jako darek, po case jsem po ni sahla znovu, protoze jsem si vubec nepamatovala, o cem vlastne byla.... parkrat jsem se sice zasmala, ale jinak mi to prislo, jak denicek ufnukane zenske, proti ktere se snad spikl svet nebo alespon chlapi :-D

Prim
11.10.2018 1 z 5

Už ani nevím o čem to bylo :)

Romžiry
09.07.2018 5 z 5

Tato kniha se fakt povedla

kalinka99
28.04.2018 5 z 5

Příjemná oddechová knížka. Vtipné části a dosti pravdivé úryvky často.

PetiJelinkova
15.03.2018 5 z 5

Další klasika od mé oblíbené autorky . . . skvělé čtení :)

laura
31.10.2017 1 z 5

Trošku vtipné to bylo, ale celkem docela zklamání. Kniha o ničem... Spíš takový jakoby vývar - ale původní chuť se kamsi vytratila.

mishka1976
29.10.2017 2 z 5

Začátek knihy mne příjemně bavil a vtáhl do děje. Později mi kniha nepřišla ani moc záživná a hlavně ne vtipná. Stálé stížnosti na to, že se mám špatně a že mne manžel vůbec nechápe. Možná je to tím, že žiji spokojený manželský život, možná tím, že neberu svoji polovičku jako někoho s kým potřebuji bojovat. Nevím, dle mého by kniha mohla končit na straně 45 a byla by úžasná. Škoda těch dalších 59 stran.

stju
27.08.2017 5 z 5

Kniha potvrzuje to, o čem se už mnohokrát diskutovalo-Monyová si příběhy nevymýšlela-ona je žila, bohužel ty hezké i smutné. Mně osobně potěšilo, že v tom nejsem sama, protože ve většině starostí, myšlenek, reakcí, situací z denního života manželky a matky jsem se sama našla.

Deny95
25.07.2017 5 z 5

Další povedená knížka u které se pobavíte :)

cérka
13.06.2017 4 z 5

Knihy paní Monyové jsem před pár lety přímo hltala a samotnou autorku nazývala "Vieweghem v sukni". Bohužel osud jí, ani nám nebyl nakloněn a paní Monyová už vydává knihy v jiné dimenzi.
Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy a i po letech jsem se od srdce zasmála.

janadibelkova
04.06.2017 5 z 5

Při čtení této knihy budete lehce přikyvovat, usmívat se a příjemně odpočívat..

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Tak tohle bylo opravdu super. Opravdu jsme každý z jiné planety.

marketka7279
04.01.2017 5 z 5

***DOKONALÁ *** k tomu není co dodat vše naprosto do detailu vystihla !

Alaglesia
14.12.2016 4 z 5

Super knížka, první od této autorky, kterou jsem četla a určitě se vrhnu na další. Čtivý, jednoduchý příběh, který mi zpříjemnil jedno odpoledne. U některých scén jsem se nasmála, něco mi připomínalo mě a mého manžela, a když jsem mu některé pasáže odcitovala, souhlasně se uculoval.

pagac17
05.11.2016

S chutí jsem si přečetl román autorky se zajímavým názvem. Je to humoritcká knih sestávají se z 46 povídek o manželství a jejich problémech, které dobře vystihla a opakují se jistě v každé rodině. Je napsaná zajímavě s určitým erotickým podtextem, který jí neznehodnucuje. Doporučuji jí každému čtenáři, který se chce dobře pobavit

Marluksa
14.07.2016 5 z 5

Přišla mi jako jedna z nejlepších, co Monyová napsala. Jedinečně dokázala vystihnout rozdíly mezi muži a ženami, aniž by skutečně ublížila. Ironie, vtip a nadhled Monyové byl jedinečný.

prochajda
20.03.2016 4 z 5

Klasika od této autorky, souhlasím s ní, že muž a žena jsou zcela odlišný živočišný druh....líbí se mi komicky vyprávěné některé situace ze života, vždy se pobavím.

ivulka15
08.03.2016 3 z 5

Tak u této knihy jsem se pobavila,je skutečně ze života.

Andy6
12.02.2016 2 z 5

Tahle kniha mě zrovna moc nechytla.

Renča42
20.01.2016 5 z 5

Povedená kniha ze života.

pro ženy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů
2011  77%Citová divočina

Kniha Já o koze, on o voze… je v