Já mravenec

Já mravenec https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352092/bmid_ja-mravenec-ZdV-352092.jpg 5 8 4

Chcete se dozvědět všechno o mravencích? Jak mezi sebou komunikují, kam a proč pořád pospíchají nebo kolik místností je v mraveništi? Pak sáhněte po této knize! Mravenci nejsou jen mrštní tvorečkové, kteří běhají sem a tam. Jsou to dovední stavitelé, velcí siláci a odvážní pastevci! Seznamte se s nimi a uvidíte, že až je příště potkáte v lese, dáte si pozor, abyste je nezašlápli!... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Ja muravěj

marti7729
30.12.2022 5 z 5

Krasna knizka, ktera zaujala mou dcerku v knihovne. V knizce se dozvite zakladni info o mravencich i ruzne perlicky u kterych jsem sama zazía “aha moment” . Textu je tam malo. Knizka na par minut, povidani o ni na desitky minut.

muchomurka
21.04.2021 4 z 5

Když jsem si ji půjčovala, obálka mě vyděsila. Říkala jsem si, so jsem si to proboha půjčila. Ale neodradilo mě to a dostala jsem skvělý vhled do života mravenců. Textu bylo akorát, spousta zajímavostí. A skvělé ilustrace. Rozhodně stojí za přečtení.

bikava
14.12.2020 5 z 5

Krásné ilustrace, milý a zajímavý text. Určeno pro děti - píšou od 6 let, já myslím že pro trochu starší.

dagmar7365
21.08.2017 5 z 5

Rozsahem nevelká kniha psaná pro menší děti aktraktivním stylem z pozice mravenečka, který je provede mraveništěm a sdělí jim zajímavosti ze svého života, stavby těla, jídelníčku atd. Zajímavá kniha, hezké ilustrace, informace jsou dávkovány přiměřeně věku. Dětem se líbila a já se taky dozvěděla spoustu nového.

mravenci pro začínající čtenáře

Autorovy knížky