Já, JůTuber 4

Já, JůTuber 4 https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340593/bmid_ja-jutuber-4-HTc-340593.jpg 2 20 3

Já, Jůtuber série

< 4. díl

Zajímá vás, proč Carrie Kirsten netočí klasická holčičí videa? Jaký je Johnny Valda v soukromí? Proč nepoužívá Veronika Spurná na YouTube přezdívku? Jak dlouho na svých videích pracuje Zachy a proč Vidrail natáčí v lese? To a mnohem více se dočtete ve čtvrtém díle série Já, Jůtuber. Samozřejmě nechybí ani neskutečné příhody Manuela Středy a tipy, jak prorazit na YouTube, jak využívat sociální sítě anebo jak se vypořádat se slávou na internetu.... celý text

Ana72154
Ana72154
13.07.2021 3 z 5

Za příběh uděluji 3 hvězdy. Divím se, že dokázali vydat další tři pokračování i přesto, že první díl má velmi nízké hodnocení. Já obvykle nedávám na % zřetel při výběru knihy. Tady u této série se to hodnocení ale potvrdilo jako pravdivé.

Lubisek
Lubisek
17.06.2019 3 z 5

Tak jsem dočetl celou tuhle sérii. Očekávám, že již pokračování nebude, vzhledem k tomu jaké mají jednotlivé díly ohlasy. Mně se to docela líbilo, jelikož jsem vždy u knihy pouze odpočinul a nějak extra jsem nepřemýšlel nad tím, co vlastně čtu. :D Teď se naopak chystám pustit do čtení mnohem náročnějších titulů. :) Jinak bych řekl, že zde byl příběh Manuela Středy zatím ze všech nejlepší, nicméně dotazy na JůTubery mě moc nenadchly. Koneckonců se vším všudy uděluji průměrné 3 hvězdy.

VAnna
VAnna