Já, JůTuber 3

Já, JůTuber 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311417/bmid_ja-jutuber-3-teX-311417.jpg 2 32 9

Já, Jůtuber série

Poznej svoje jůtuberské hvězdy! Už potřetí vám ukážeme to nejlepší ze světa internetových videí! Co je Vadakův životní sen? Kdy dostala první pusu Míša z kanálu Stylewithme? S kým by jednou rád natáčel DenisTV a jak sama sebe popisuje Týnuš Třešničková? To a ještě mnohem víc se dočtete ve třetí knížce Já, JůTuber! Nechybí ani pokračování příběhu Manuela Středy, ze kterého je teď středoškolák, a super tipy jak na videa a YouTube od multikanálové sítě Tubrr. Já, JůTuber je zkrátka fenomén, který musí mít každý, kdo chce ve světě internetu něco znamenat ;)... celý text

Ana72154
Ana72154
08.07.2021 3 z 5

Tento díl hodnotím o jednu hvězdičku více, než předešlé dva, protože se to dalo lépe číst (více informací o každém). Příběh opět nezklamal. Je vtipné to číst skoro 5 let po vydání a vidět, kolik youtuberů již skončilo s natáčením.

novotnq473
novotnq473
20.12.2020 3 z 5

Kniha se mi libi,v lete se dobre cte a na 2 hodiny zabavi. Jsou tam super ilustrace a pribeh pobavi. Je dobre ze to navazuje na prvni a druhy dil. Jak je tu uz psane,kniha neurazi a dobre si u ni odpocinete. Rozhovory v druhe pulce knihy jsou dobre napsane ale zase u nekterych youtuberu je tech informaci moc malo a u nekterych by se dalo ubrat. Na druhou stranu tam nemuseli davat youtuberku ktera je zaprodana a podporuje kozesinove farmy.

Lubisek
Lubisek
03.06.2019 4 z 5

Nevím jak ostatním, ale mně se to prostě DOCELA LÍBÍ... :D Je to taková oddechovka, přesně na léto, které se již blíží. :) Nad příběhem Manuela Středy se občas pousměju, občas usměju i hlasitěji a baví mě to... Knížka, která se dá s přehledem přečíst za jeden den (i za pár hodin). Neurazí, nenadchne, akorát si u ní dobře odpočinete. :)
Jinak v tomto dílu se mi asi zatím nejvíce líbily rozhovory s YouTubery.
Tak protentokrát 4 hvězdy (budu hodný..) :D

VAnna
VAnna
09.02.2019 2 z 5

Nic moc. :)

NymphMaeve
NymphMaeve
22.11.2018 2 z 5

Do čtenářského kroužku na ZŠ dobré, alespoň to děti zajímá, baví a donutí vůbec něco přečíst. Jinak vyhozené peníze.

buldozer5
buldozer5
13.05.2018 2 z 5

Jestli máte chuť vyhodit tři stovky jen tak do vzduchu, zadržte ještě, můžete si přece koupit tuhle knihu. :)

KingKylie
KingKylie
11.02.2017

Už jenom, když vidím na té obálce Vadima, Denise a Třešničkovou, chce se mi blít :))))

AniS1
AniS1
04.02.2017

... aneb jak vytáhnout peníze z jedenáctiletých dětí.

Emíša
Emíša