Já, JůTuber 2 ekniha

Staň se hvězdou internetu! JůTubeři už podruhé :) Nahlédněte do světa internetových videí i do soukromí našich úspěšných JůTuberů! Chcete vědět, jak začínal Expl0ited a kde čerpá inspiraci Makyna016? Proč Martin Rota vylezl na Kilimandžáro? Existuje challenge, kterou by Fallenka nepřijala, a co dělá House z MinecraftBox CZ, když nehraje hry? V pokračování úspěšného bestselleru se dozvíte i to, jestli se Manuel Středa stane hvězdou YouTube......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/289525/ja-jutuber-2-rLB-289525.jpg 2.241

Já, Jůtuber (2.)

PC literatura, Pro děti a mládež
Vydáno: (ekniha), CooBoo

Ivka14

Zajímavé informace o youtuberech jinak nuda

VAnna

Příběh opět celkem ušel. Dávám o hvězdičku víc než u prvního dílu, protože to vypadá, že poslechli čtenáře (jejich kritiku) a ty otázky byly víc osobní, tudíž ty odpovědi jen tak někde nenajdete.

Pejuška

Četlo se to rychle, velmi mě bavil úvod, zasmála jsem se. A rozšířit si obzory o další jůtubery není na škodu, podívám se, co točí, a buď mě to zaujme nebo ne. Pro mě je důležité, že je to baví, je to jejich koníčkem.

Nikol18
17.08.2016odpad!

Tak tohle bylo naprosto týrání mých literárních buněk, YouTubeři teď letí, ale ať letí na internetu, ne v knihách, tam patří něco smysluplnějšího, tohle je tak do časopisu. A ten úvod? To mělo být jako ze života šikanovanýho žáka základní školy? Kam ta česká beletrie klesla, když vydají zrovna tohle? V řeči YouTuberů, být tady tlačítko dislike, okamžitě na něj klikám. Katastrofa.

lily_maleckova
12.07.2016

Lepší než první díl :)

Ditules
25.05.2016

Martin Rota je snad to jediné, proč si tuhle knihu přečíst.