Já, Jakub Rahn

Já, Jakub Rahn https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110435/ja-jakub-rahn-110435.jpg 4 9 3

Příběh knihy se začíná odvíjet dvacet pět let po skončení druhé světové války. Unikátní operace na vídeňské neurochirurgické klinice vrací paměť tajemnému pacientovi. Muž ale vzápětí z kliniky uprchne a vydává se splnit rozkaz - odhalit zrádce partyzánských oddílů na moravsko-slovenském pomezí.

RoBertino27
15.03.2021 3 z 5

Vzpomínky na seriál, ve kterém se představila velká řada výborných herců (V. Voska, J. Holý, B. Záhorský, J. Petrovická, V. Ráž, B. Šmeral, J. Kotrbová a další), mě dovedly až k této knize. Jsou tu určité rozdíly, ale především díky již známé linii se publikace dala číst téměř na jeden zátah. Seriál je k dohledání na internetu a lze říci, že přes určitou naivitu patří k tomu lepšímu, co se v této oblasti podařilo natočit.

MarekThurner
18.11.2018 4 z 5

Bylo i zfilmováno. Za mne docela dobrý

Atanone
22.07.2017 4 z 5

Přes všechen "socialistický nátěr" napínavý příběh člověka,který vlastně hledá znovu sám sebe.
Až při čtení životopisu pana Vosky jsem se dočetla,že kniha byla zfilmovaná jako miniseriál pod názvem Rozsudek. Tak to mě mrzí,že jsem to neviděla,už kvůli panu Voskovi..