Já, Claudia, ty, Claudie

Já, Claudia, ty, Claudie https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276214/ja-claudia-ty-claudie-myh-276214.jpg 4 11 4

Životopis slavné filmové herečky.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , ETC

Io, Claudia, tu, Claudia , 1995

Jana86
31.12.2021 5 z 5

Knihu jsem si koupila záměrně a udělala jsem dobře. I když jsem s ní viděla cca 2 filmy, jako osobnost mě zajímá už dávno. Je v ní opravdu něco tajemného a přitažlivého zároveň. A máme i povahově něco společného, což je mi sympatické.

Peyka
06.01.2021 5 z 5

Tato kniha je určena víceméně pro cílovou skupinu. Pochybuji, že byste si náhodně vybrali takovou knihu v knihkupectví.

Život Claudie je zajímavě zachycen a popisován s pomocí italské novinářky Anny Marie Morio. Myslím, že je to jediný životopis Cardinale, který byl přeložen do češtiny.

Jak to u biografií bývá, čtenář se dozví spoustu zajímavostí i šokujících odhalení. Neměla to lehké, jako italská dívka vychovávána v arabské kultuře. Její osoba mě vždycky fascinovala, je na ní něco tajemného a atraktivního zároveň. Ačkoli jako filmová hvězda zhasla příliš brzy, jako osobnost září neustále. Pro mě je jednou z nejlepších hereček, jejíž elektrizující charizma, tajemná krása a nevídaný talent změnili navždy svět kinematografie.

andrii24
14.03.2019

Mon Dieu! Ta, před kterou by smek,´ poklekl i sám kardinál. Karamelový pel zdobí její pleť. Tvář líbá taj uhrančivosti tisíce a jedné noci. Dvě medová "C" přednosti ženy uvozují, fantazie uvolňují. Magma Šeherezády, enigma Kleopatry. Ohnivá, hluboká, erotizující, elektrizující. Krás/k/a kardinální. S úsměvem gerbery. Rozpustilá Elizabeth Taylorová Evropy.

Jirinamac
24.05.2018 4 z 5

Neměla zrovna lehký vstup na filmovou scénu. Ráda jsem si přečetla o jejím životě, Jako herečku jí mám moc ráda.

Itálie herečky

Autoři knihy