Já chci taky do školy

Já chci taky do školy https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11912/ja-chci-taky-do-skoly-11912.jpg 4 74 11

Dva drobné příběhy o sourozencích Petrovi a Leně, které věnovala Astrid Lindgrenová prvním čtenářům, jsou veselá a půvabná vyprávění o jednoduchých věcech. Jsou lindgrenovsky prostá s velkým kouzlem - přesně tak, jak to mají rádi autorčini čtenáři.

Pro děti a mládež , Pro nejmenší

Vydáno: , Albatros (ČR)

Jag vill ocksa ha ett syskon, Jag vill ocksa ga i skolan

heliiinka
heliiinka
27.07.2022 5 z 5

Jednohubka, kde jsou hezky popsané sourozenecké vztahy.

MaxíkD.
MaxíkD.
17.04.2022 5 z 5

Tuto knihu jsem si oblíbil už od první třídy a čtu ji stále dokola.

Atlantis
Atlantis
07.04.2022 3 z 5

Popravdě, takové nic prosti ničemu, docela se i divím, že taková knížečka vůbec vznikla. Oba příběhu jsou takové obyčejné, bez větší jiskry a i když je Lindgrenová pojem, tuhle záležitost s dcerou rychle zapomeneme.

Síma031
Síma031
28.03.2022 4 z 5

Milá knížka pro první čtení. Snad jen ty písmenka mohla být větší, aby se tím děti lépe prokousaly. Pro prvňáčky (kluky i holky) ideál. Hezké ilustrace.

Laurinka1000
Laurinka1000
06.08.2020 5 z 5

Pěkný příběh

EvikU.
EvikU.
27.11.2019 5 z 5

Tahle kniha nás moc bavila. Je opravdu vhodná na takové to první čtení, kdy už umí číst, ale ještě by nezvládli nějakou velkou bichli s hodně písmenky. Obrázky k tomu jsou taky krásné.

Barza
Barza
04.12.2018 4 z 5

Prima cteni pro prvnacky. Jasne, kratke srozumitelne.

medlovice
medlovice
11.07.2018 5 z 5

Výborná a vhodná knížka pro předčítání dětem v mateřské školce a předškolákům. I k prohlížení s dětmi je vhodná, má na každé stránce ilustraci a příběh se dá podle obrázků vyprávět vlastními slovy.

MOu598
MOu598
08.07.2017 5 z 5

Četla jsem v únoru 2007. Podle mých poznámek:
Hezké, dětské, pohladí na duši.

TruGs
TruGs
05.02.2015 5 z 5

:D Ani bych si na tuhle mojí lásku nevzpomněla!! :D :3 Byla to moje vůbec první knížka, kterou jsem přečetla.. a nejednou.. :)) Milovala jsem jí jako malá.. :3 Myslím, že jsem to četla ještě než jsem vůbec do školy chodila a, že mě to do ní hrozně táhlo. :D Teď se spíše těším až z ní vystřelím ven!! :D

JaninkaF
JaninkaF
13.03.2012

Po přečtení této knížky mám také sto chutí jít do školy. Moc pěkně napsané.