Já a pan Jones

Já a pan Jones https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258666/bmid_ja-a-pan-jones-258666.jpg 4 205 60

Je pro mě pan Jones opravdu pan Pravý? Tuto otázku si kladou tři různé ženy. Každá z nich totiž miluje jednoho ze tří bratrů Jonesových… Izzy je rozhodnuta udělat za dosavadním nevydařeným životem tlustou čáru a začít znovu. Ovšem s Charliem Jonesem to nebude snadné, protože je sice okouzlující, ale také nepříliš spolehlivý. A flirt je jeho druhá přirozenost. Alicia je už roky šťastně provdaná za oddaného Hugha. V koutku duše ale ví, že jí chybí alespoň špetka nevázanosti, spontánnosti, zkrátka prosté radosti. A pak jí to dojde - nejspíše nastal čas, aby si to všechno začala dopřávat. Emmin vztah s Davidem byl dříve plný radosti a romantiky, jenže to už teď neplatí. Od doby, kdy se neúspěšně pokoušejí o dítě, to jde s jejich vztahem z kopce. A právě tehdy vstoupí do Emmina života pokušení... Všechny tři ženy se sejdou v rodinném penzionu Jonesových, nad jehož další budoucností visí velký otazník. Při tomto vynuceném setkání vyjde najevo, že vyjít se členy klanu Jonesových může být těžší, než by si kdo mohl myslet.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Domino

Me and Mr Jones , 2013

Marcik7
včera 4 z 5

Román o vztazích, o překonávání překážek skutečných i fiktivních a o tom, že lidé jsou různí a mají různé starosti a problémy. Ne vždy všechno dobře dopadne jako v tomto příběhu.

ZuK1
29.03.2024 3 z 5

Předvídatelná oddychovka, k autorčině vtipným Třem dámám na zhubnutí to mělo bohužel daleko, takže tentokrát dávám 3* a to ještě s dost přivřenýma očima.

vikaa
05.11.2023 4 z 5

Oddechovka na dovolenou, která se dobře čte, ale jejíž obsah si brzo nebudete pamatovat. Román pro ženy, které autorka rozhodně nezklame.

karin4338
23.07.2023 5 z 5

Prijemne poctenicko o zivote rodiny a jej problemoch a tuzbach.

Ráčkajda
08.04.2023 5 z 5

Příjemná oddechovka vypravěná z pohledu více osob. Kniha se mi moc líbila.

Luigi1
24.03.2023 5 z 5

Knihy od Lusy se mi moc líbí jsou pohodové a oddechové

Lenka2533
04.07.2022 4 z 5

Moc milé překvapení. Knížka se četla moc hezky a docela rychle. Styl psaní mi sedl. Líbilo se mi, že se kniha věnovala i těžším tématům, jako třeba domácí násilí, nebo problém s otěhotněním. Také ukazuje, že život není vždy jednoduchý. Že stále máme nějaké překážky a problémy. Ale i tak to mělo moc pěkný konec a čtení jsem si užila.

Johanka1956
14.11.2021 4 z 5

Příjemné odpočinkové čtení. Příběh jedné velké rodiny. Jaký bude osud rodinného penzionu, touhy a sny mladých žen, které buď již jsou a nebo se stanou / Izzy/ součástí této rodiny, jak se cítí synové Jonesových? To se autorce krásně, poutavě podařilo vylíčí v tomto románu. Jistě brzy sáhnu po dalším díle Lucy Diamond.

Scathia
20.10.2021 4 z 5

Oddechová knížka, s monstrózním happy endem. Čtení mě bavilo, ale je třeba od toho moc neočekávat. Fajn bylo vyprávění příběhu z pohledu různých postav.

Kudík
26.06.2021 4 z 5

Moje první kniha od této autorky a zaručeně nebude poslední. Jednalo se o příjemné čtení o bratrech Jonesových a jejich rodině. Bratři Hugh, David a Charlie si byli podobní a přesto tak jedineční, stejně jako jejich protějšky, Alicia, Emma a nový "objev" Charlieho. Klanu a rodinnému penzionu "vládla" Lilian jako skvělá matka, ale jako tchýně už tolik ne, a to se svým manželem Eddiem. Starosti, rozhodnutí, volby, láska, přátelství, rodinné vztahy, to vše je v tomto díle obsaženo. Pravda, spousta věcí je odhadnutelná, ale i tak se jedná o příběh s koncem, který romantické duše potěší.

kudrdlinka
11.04.2021 5 z 5

Knížky L. Diamond mám ráda a i tuhle jsem si s chutí přečetla. Je to pohodový čtení zase hlavně o ženách, o jejich starostech a trápeních a hlavně vztazích.

Margaritta1987
30.12.2020 4 z 5

Kniha se čte opravdu dobře.

Mrňous1
09.07.2020 5 z 5

Tak opět velmi příjemné a milé setkání s autorkou. Chvilkami mě to bavilo víc a chvilkami méně, asi podle toho, čí příběh jsem zrovna četla, ale závěr byl tak, jak má být a celá kniha má pozitivní poselství, takže splnila to, co jsem od ní očekávala. Už se těším na další knihu od této autorky. A jak už tady někdo psal, myslím, že by to byl docela pěkný film:-)

popeluška
28.02.2020 5 z 5

Moc pěkná kniha.Velmi oddechová a co jsem od ní čekala to jsem taky dostala:-) tak jsem spokojená. Čtení ze života....

hapac
18.02.2020 4 z 5

Autorka je pro mne záruku pohodového čtení, takže jsem si čtení užila a prožila tak příjemný čas.

Ira13
28.01.2020 5 z 5

Knihu jsem koupila jen tak a nic moc od ní nečekala. Bavila mě, pěkně se četla a je ze života.

Gibis
31.12.2019 4 z 5

Nečetla jsem anotaci, takže jsem si podle názvu knihy myslela, že se pouštím do romantiky, kde je hrdinka zamilovaná do nějakého "pana božského" Jonese. A oni jsou tu Jonesové rovnou tři. Tři bratři, kteří znenadání musí řešit problém stárnoucích rodičů, protože ti už se nezvládají starat o svůj zavedený penzion. Za každým z mužů stojí žena a každá řeší navíc nějaký osobní problém. Alicii se kvapem blíží čtyřicítka, připadá si nedoceněná a bojí se, že je pro svého muže jen nudná hospodyňka a matka jejich tří dětí. Emma zoufale touží po miminku, ale nedaří se a tak začíná kolotoč podřízený snaze otěhotnět. A Izzy sebrala odvahu, utekla od svého násilnického manžela a začíná se zamilovávat do nejmladšího z bratrů Jonesů Charlieho, který ovšem zrovna neoplývá zodpovědností.
Je pravda, že konec je trochu přeslazený, ale čtení je to příjemné, pohodové a na zimní večery jako dělané :)

Toňula
19.12.2019 4 z 5

Knihu mi doporučila kamarádka, osobně jsem autorku neznala, ale rozhodně kniha nezklamala..Nijak hluboké čtení, přesto jde o lidský příběh několika žen, osobně mi vyhovuje vyprávění z několika úhlů pohledu, zvláště viděno ženskýma očima..

Oli1104
27.08.2019 4 z 5

Ale proc ne. Rozhodne to neni kniha, ke ktere se nekdy vratim, ale jako oddychova, dovolenkova kniha je vyborna.
Jednotlive charaktery byly zajimeve, sympaticke.
Kdyz nekdy uvidim dalsi knihy od autorky, prectu si je.

Veruu95
08.08.2019 4 z 5