Já a on

Já a on https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17516/bmid_ja-a-on-TlP-17516.JPG 4 203 61

Příběh hlavních hrdinů – Lenky a Michala – je vystavený na obrazech z manželského života. Dny všední se prolínají s těmi hezčími a hřejivějšími a s nimi se proměňují i proagonisté, kteří se brali velmi mladí, plní snů a ideálů, z nichž však postupně museli slevovat, přizpůsobovat se jeden druhému, dětem okolnostem… Lenka s Michalem v průběhu času poznávají, že jen láska nestačí, a pokud chtějí spolu zůstat a vést šťastný život, musí se to naučit. I za cenu ústupků, kompromisů a zřeknutí se vlastních přání a tužeb. Vždyť láska za to stojí…... celý text

1casper
30.03.2015 5 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Četla se moc dobře. A myslím, že si tam každá z nás najde místo, kde se pozná, nebo co sama zažívá nebo zažila. Dávám 5*.

Christienne
01.03.2015 5 z 5

Příjemná kniha, velmi dobře se četla. Příběh reálný, ze života.

Alča I.
17.11.2014 4 z 5

Dnešní život, bylo to dobré

tatruszka
26.10.2014 5 z 5

Já osobně jsem knihu četla na doporučení mojí kolegyně a nelituji toho - jedním dechem za jeden den. Hodně mě zaujala i proto, že jsem v podstatě podobný život prožila - ne jako hrdinka knihy, ale jako její dcera - mám o 11 let mladší sourozence - dvojčata - a mnohokrát jsem si vzpomněla na situace, kdy jsem musela být mamce k ruce. Jedinou výjimkou je můj o 2 roky mladší bratr :D A také jsem učitelka ve školce :D takže pro mě rozhodně palec nahoru.

ina77
08.07.2014 4 z 5

Supr,tato kniha se opět povedla.
Začátek jsem si nebyla jistě,ale potom se to rozjelo a nemělo chybu!

Jitaku
23.06.2014 2 z 5

Kniha se dobře četla, ale dějem mě tolik neuchvátila. Příběh se mi zdál zdlouhavý, obyčejný, místy nezáživný. Autorka má lepší knihy.

Ramondia1
05.06.2014 5 z 5

Reálné, skutečné, obyčejný příběh obyčejných lidí, kterých jsou tisíce, kniha se mi líbila moc.

Maat
07.05.2014 4 z 5

Velmi příjemně napsaná kniha, bez zbytečně nafouklých dramat. Čtivý, uvěřitelný příběh.

radynka
05.04.2014 4 z 5

I když mi občas hlavní hrdinka připadala jako pěkná slepice, nakonec jsem si ji oblíbila. :-)

kiková
29.03.2014 3 z 5

pekna,nenadchla,neurazila.Dobre se mi cetla.

Ankavi
19.02.2014 4 z 5

Další vydařená kniha této autorky, která tentokráte pokrývá delší životní úsek hlavních hrdinů. Je psána bez obalu, bez příkras - tak, jak život obvykle prožívá většina z nás, tedy s dychtivostí a euforií mládí, přes krizi ve středním věku, která vede k vystřízlivění, až po zklidnění ve chvíli, kdy děti vylétají z hnízda. Kniha se mně moc líbila, není to idylická love story, ale reálný příběh jedné slovenské rodiny, který vás vtáhne a nepustí.

zizalkaaa
30.11.2013 2 z 5

pekna,popisuje zivot dvou mladych az skoro do stari.dobre napsane,ze zivota:)

Morsie
04.09.2013

Pěkný, čtivý příběh, který je inspirován prostou realitou a krutým životem. Mladý, zamilovaný, naivní pár, který se bere. Jak romantické, jenže probuzení do skutečného tvrdého života je celkem bolestné. Já a a on je skvělým varováním pro všechny mladé lidi, kteří uvažují podobně. Ona ta láska je moc krásná věc, ale když ta pak opadne, zůstavají jenom starosti. No zkrátka příběh, jakých se na světě odehrávají tisíce... velice poučný, velice opravdový.

kordyn
21.08.2013

Velmi mile jsem byla touto knihou překvapena. Doporučuju přečíst nejen ženám, ale i mužům. Třeba pochopí, co se nám ženám honí v hlavě a jak přemýšlíme :) přečetla jsem ji za tři dny...

renataab
01.08.2013 4 z 5

Další kniha od autorky, která se mi velmi líbila. Přečetla jsem ji za tři dny, velmi dobře se četla, stále jsem byla zvědavá, jak se děj bude ubírat. Některé autorčiny romány jsou nic moc, ale Já a on společně s knihou Dva životy jsou super; asi ty novější romány jsou vyzrálé, mají hloubku, jsou dobře zpracované. Jen mě mrzí tolik překlepů v tomto vydání.

VladkaBU
15.07.2013 4 z 5

Zkrátka, jak to někdy v životě chodí. Někdy svítí slunce, a jindy je zase bouřka. Příběh se mi líbil, hezky jsem si početla.

Lenka 13
02.04.2013 4 z 5

Pěkné,čtivé čtení . Příběh ze života obyčejných lidí.

hrabenka
28.02.2013 4 z 5

Kniha se četla dobře,je obsáhlejší,zabírá větší část života hrdinky,příjemné čtení.

monula101
01.07.2012 4 z 5

Dobra knizka skutecna i kdyz nejsem manzelka a rodic myslim ze tahle v zivote probiha.

Val
02.01.2012 5 z 5

Taky vřele doporučuju...... Při čtení člověk zjišťuje, že tohle vlastně všechno moc dobře zná....Děje se to s malými obměnami úplně v každé rodině.....Svým způsobem mě kniha uklidnila, protože jsem zjistila,že je to opravdu všude stejné.....