Já a moji muži

Já a moji muži https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285655/bmid_ja-a-moji-muzi-woE-285655.jpg 4 5 3

Poutavý příběh ženy, jejíž život poznamenala pokrytecká výchova v dětství a pubertě. Pokřivený přístup k sexu, který jí vsugerovali rodiče, nadlouho ovlivnil její partnerské vztahy. Hledala lásku u druhých, místo aby pochopila, že nejdřív se musí mít ráda sama. "Nepřízeň osudu" trpělivě snášela, protože věřila, že tak si to zaslouží. Potom ji vyburcovala jedna jediná věta v televizním vysílání: "Přestaňte si namlouvat, že to je vaše vina!" A začala vzpomínat …... celý text

renata6625
renata6625
30.12.2018 5 z 5

Pokud budu chtít něco sladkého,půjdu si koupit dortík.Ovšem mě osobně tato kniha zas připomněla,že ne každý měl dětství v Rajské zahradě ,pubertu a další život z převážné části tak osudově těžkou ,tolik ponižování,shazování a útrap a přesto všechno,nebo i právě proto,je cítit ženy ryzí charakter ,pevný a motivující ,i pro jiné,podobně zakoušející .Děkuji za tuto otevřenou zpověď,kterou jsem četla jedním dechem a velmi soucítila.Děkuji.

irena23
irena23
06.06.2016

Pro MarsiL: otevřenou výpověď na podobné téma neunese každý. Není to kniha, u které by se člověk nezávazně pobavil. Recenzi na tuto knihu napsal MUDr. Radkin Honzák, CSc. a najdete ji pod názvem Židi si za to taky mohli sami (Názory Aktuálně)

MarsiL
MarsiL
31.05.2016 1 z 5

Jedna z mála knih, kterou jsem nedočetla. Možná je chyba na mé straně, ale prostě jsem se do ní nemohla začíst, neseděla mi.

Lena Nová
česká, 1956
2015  84%Já a moji muži
2009  80%Na schovávanou s životem

Kniha Já a moji muži je v