Tajemství usedlosti Terror Keep

Napínavý detektivní příběh známého anglického autora, jehož hlavními protagonisty jsou uprchlý, geniálně vynalézavý zločinec Flack, detektiv Reeder a dívka Markéta. Napínavý děj se odehrává jednak v Londýně a jednak v tajemném sídle tzv. "Domě slz". Hlavní napětí se soustřeďuje kolem uprchlého geniálně vynalézavého zločince Flacka, jehož výrazným a nakonec i vítězným protihráčem je typicky anglický detektiv Reeder. Flack je hlavou zločinné zlodějské bandy, která organizuje velké bankovní loupeže. Do těchto napjatých událostí je vtažena i hlavní hrdinka Markéta, která prochází různými nebezpečími, ale je nakonec za pomoci detektiva Reedera zachráněna. (www.pitaval.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99160/tajemstvi-usedlosti-terror-keep-99160.jpg 4.114

J. G. Reeder 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Jan Naňka

Terror Keep, 1927

Kniha Tajemství usedlosti Terror Keep

Jara 56

Vrátil jsem se po létech ke knihám E. Wallace a opět mě uspokojují a to i tato knižka, je zajímavé, vzhledem ke stáří kdy byla napsaná, že má stále ještě své kouzlo a napětí.

nai.ivka
04.05.2018

Stará detektivka, mám je ráda pro atmosféru, nejsou to zbytečné krváky a mají skvělé překlady.

Naias
21.05.2015

Geniálny šialenec! Neohrozený detektív! Lúpež! Vražda! Únos! Tisíc slonov!

V údolí lišek
V údolí lišek